Блоги → Перегляд

Як організувати геноцидик під носом у ЄС, НАТО, ООН, ОБСЄ, США?

Субота, 10:36, 04.04.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
1188

0
0

Як організувати геноцидик під носом у ЄС, НАТО, ООН, ОБСЄ, США?

Вступ

Всесоюзна контора по торгівлі з іноземцями «Торгзін», також в українській літературі зустрічається під назвою «торгсин», (рос. Торгсин) — спеціалізована державна установа СССР, яка займалася золотовалютними спекулятивними операціями протягом 1931–1936 років.

Керівники правління:

Шкляр Мойсей Ізрайлевич (1931–1932)

Сташевський Артур Карлович (1932–1934)

Левінсон Михайло (Меєр) Абрамович (1934–1936) 

Динаміка операцій «Торгзіну» під час геноциду українців.

В голодний 1933 рік в Україні кількість одиниць системи торгзіну неухильно зростала: у січні діяло 74, у липні — 249, а в серпні — 256 магазинів. На жовтень 1933 в Україні діяло 263 магазина «Торгзіну», кожен з яких мав мережу приймоних пунктів, лавок, відділень. Найбільше — в Київській області (58 магазинів), найменше — в Донецькій (11 магазинів).

Керівник «Торгзіну» Артур Сташевський покладав на агентів «Торгзіну» конкретні завдання: вилучення у голодуючого населення золота, валюти, інших цінностей. Часто-густо села, де бодай одна родина мала значні збереження золота, буквально викуповували своє життя у комуністів:

Голодомор 1932-33 був не тільки найбільшим в історії геноцидом, а й наймасштабнішим і найефективнішим грабунком людей. ...Де жертви самі дістають зі схованок і несуть завойовникам свої родові скарби. Лиш би відстрочити голодну смерть. А, може, й вижити. Зізнаємося, що і авторам статті ця думка явилася не відразу. Просто один з них у телефонній розмові з матір’ю запитав, - а як вона і родина тоді врятувалися. З’ясувалося, - тільки завдяки 7 масивним золотим виробам рідкісної цінності і проби (999), які ще за царату подарував дід – дворянин Кириченко, капітан корабля далекосхідного флоту. Здавши цю пам’ять про батька (і неабиякий капітал!) у лавку торгзіну, бабуся врятувала родину і багатьох мешканців села Монастирище Ічнянського району Чернігівської області. Решта села вимерло.

В 1933 році громадянська золотодобувна промисловість (тобто не ГУЛАГ), там, де не використовувалася праця ув'язнених, добули 50,5 тонн чистого золота, «Торгзін» — 45. При цьому капіталовкладення в золотодобувну промисловість були незрівнянно вищі, ніж, капіталовкладення в організацію торгівлі «Торгзін».

У 1933 році «Торгзін» по валютній виручці займав перше місце, випереджаючи експорт лісу, експорт зерна і експорт нафти. У 1934-35 рр. він був на другому місці, поступаючись тільки експорту нафти.ВІКІ: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B7%D1%96%D0%BD

А ось навіщо:

Карантин.

Українці сидять удома.

Гроші не заробляють.

Їсти нічого.

Українців виганяють з орендованих квартир.

А тут!

О диво!

О допомога!

Шма Есраел!

Під час карантину дозволено функціонувати ломбардам!

https://enigma.ua/articles/spiker-vr-razumkov-perepisav-na-druzhinu-merezhu-lombardiv

...Де жертви самі дістають зі схованок і несуть завойовникам свої родові скарби. Лиш би відстрочити голодну смерть. А, може, й вижити. 

В Україні потужні швацькі підприємства. А маски закуповують за кордоном. 

Академія наук і дві українські фірми ще в січні розробили тести на коронавірус, але Україна їх майже не використовує. Пояснюємо чому:

https://enigma.ua/articles/zelenskiy-ne-nadav-vchenim-koshti-na-vigotovlennya-testiv-na-koronavirusale-ne-zabuv-popiaritsya-na-tsomu-u-video

Лєхайм!

І таких прикладів море.

Проте ніщо не триває вічно:

Перша в світі антиюдейська революція #ж2

https://zemlj.blogspot.com/2020/03/blog-post.html

- Бєня, ві такі да бістро-бістро бєгай если ой вей?

- ЗЄня, поц! Йа тєбє із гавна прєзіком нєдостграни. Ґлюпіє 73% гоєфф рапотают на мінє. Здєсь фсьо майо! Зачем мінє бєгай?

- Азохен вей, Бєня! Вєдь прідьотся скоро бістро-бістро бєгай, как ф прошлий раз... 

Слава Україні!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі