Блоги → Перегляд

«Трохи вам науки від Дмитра Клеця» - відео виступу пана Клеця, де можна «пізнати» його вчення!

Понеділок, 14:12, 25.05.20

Рейтинг
3 0
Переглядів
540

0
0

«Трохи вам науки від Дмитра Клеця»

Відео виступу пана Клеця, де можна «пізнати» його вчення!

https://www.youtube.com/watch?v=7KIkHyZ5R5E – посилання на відео.

На відомому нам ресурсі «Ютуб» розміщено відео (Товариство «Знання» України) лекції - «Роль самопізнання в розвитку особистості» від 8 листопада 2017 року, на якій виступав славнозвісний та відомий нам – пан Клець! Чесно я хотів зрозуміти сенс і суть статей пана Дмитра, але через «розірваність» його вчення у його же статтях, де він більше принижує своїх читачів, аніж пояснює «новизну» своєї праці –  я не зміг. Я шукав праці пана Клеця в інтернеті, але знайшов перелік праць його сестри на сайті одного із рівненських університетів, а саме НУВГП - http://wiki.nuwm.edu.ua/index.php/%D0%9A%D0%BB%D0%B5%D1%86%D1%8C_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0

В тих деяких працях, таки фігурує імя пана Дмитра на ряду з іменем його сестри. Тому хотілося запитати в самого пана Дмитра, а саме: «а яка конкретно праця/ці потрібно прочитати, щоб пізнати ваше вчення?». Впевнений, що пан Дмитро в коментарях напише мені, що саме читати. Бо переглядаючи блог пана Дмитра, якому з літ десять, і на протязі яких в коментарях люди не раз просили автора вказати посилання на його праці, але посилань так і не було. То тепер, коли став відомий перелік праць, якими пан Клець всіх вчить і називає «укрпридурками», «самодурами», «ліберало-самодурами», «радлюдьми» ітд, то може настав час «побачити світло в кінцю тунелю» і відкрити «Скриню Пандори» імені Дмитра Клеця? З довідки: «Скринька Пандори — міфічна скринька з давньогрецької міфології. Згідно з давньогрецькою міфологією, Пандора (дружина Епіметея, молодшого брата Прометея) дізналася від свого чоловіка, що в їхній оселі є скринька, яку в жодному разі не можна відкривати. Якщо порушити заборону, то на увесь світ і всіх його мешканців чекають незліченні біди. З цікавості, вона все ж таки зняла накривку скриньки — і на людей як стій упали всілякі лиха. І коли Пандора її закрила, то на її дні, з волі Зевса, залишилася лише надія. У наш час став поширеним вислів «відкрити скриньку Пандори», який буквально означає: скоїти дію з непоправними наслідками, яку не можна скасувати».

Також РЕКОМЕНДУЮ переглянути відео лекції пана Дмитра, де є дуже багато цікавих моментів, а саме:

23-26 хвилини – пан Клець починає активно сперечатися

28 хвилина – у когось із присутніх не витримують нерви і лунає: «блище до розвалу СРСР, а у вас ще пів століття». «Хай говорить» та «не заважайте доповідачу»

29 хвилина – пан Василь називає «ідіотством» висунуту версію пана Дмитра

30 хвилина – лунає, що теорія Клеця це фантазія

31 хвилина – Клець сперечається з деяким фізиком (конкретно особу не можу вказати) і від якого (напевно) лунають слова: «говорити нема про що» та «не витрачайте час»

32 хвилина – хтось з присутніх каже: «всі думки проти вас», а пан Клець у відповідь: «я знаю»

36 хвилина – знову у когось не витримують нерви: «чому розвалився Радянський Союз, я колись почую»

43 хвилина – ведучий, який сидить біля пана Дмитра, зазначає: «Ви маєте право говорити, але з аргументами»

47 хвилина – ведучий зазначає: «Ми вас запросили, бо Ви дуже цікавий блогер»

59 хвилина – відео виступу пана Клеця завершується.

Тому ще раз РЕКОМЕНДУЮ переглянути відео лекції, щоб «пізнати» вчення пана Клеця, яке переглянули, аж 75 разів. Я не намагаюся засудити пана Дмитра за його вчення, а хотів отримати конкретику цих праць, і чітке обгрунтування у чому таки полягає та новизна. І звичайно посилання на його комплексні праці, а не ті обривки його теорій на блозі, де більш присутнє приниження читачів, а не якесь там справді наукове вчення.

Коментарі

Вова, німецька твоя частина жодним чином не заважає тобі бути повноцінним меншовартісним запроданцем і заздрісним, лютим та свідомим ворогом укрновизни.
В передових країнах їхні громадяни масово і всяляко ДОПОМАГАЮТЬ СВОЇМ НОВАТОРАМ.
А в Українй ти і тобі подібні псевдопатріоти тільки щосили і в асортименті своїм новаторам перешкоджають.
Бачиш, вова, якщо ти тупо й заздрісно проти покращення життя ближнього, то навіщо тобі у супільстві жити взагалі?
Чи невже так мрієш і залишатися соціальним дармоїдом і паразитом?
Адже цілком можете догратися до того, що суспільство від вас очищатимуть дустом. Бо не всі ж такі терплячі, як я.
vova stasyuk 20:42
0
До чого тут моє німецьке походження? В Німеччині допомагають своїм новаторам, але яких визнали! А на відео вашого виступу, вас "топлять" інші науковці, а не якісь алігофрени. Вам казали, що нема сенсу дарма тратити часу, слухаючи вашу теорію. І вам казали, що біда українців, полягає у відсутності державності на протязі довгих століть, і тому у українців є комплекс меншовартості. Якщо Ви вважаєте тих науковців, які прийшли на ваш виступ - алігофренами, то так скажіть! В другій половині відео вашого виступу, видно, що Ви дуже хотіли їх обізвати своїми славнозвісними ярликами. Якщо вони не могли зрозуміти вашої новизни, то інші тут на блозі...
І Ви постійно втікаєте від якогось уже тисячного прохання - дати посилання на ваші вчення. Я знайшов перелік праць вашої сестри, але ваше ім'я там 2 чи 3 рази фігурує. То скажіть будь-ласка, конкретно які праці, потрібно прочитати, щоб пізнати вашу новизну, новаторство? Силку переліку праць, я вище у статті скидав.
vova stasyuk 20:51
0
І на 30 хвилині вашого виступу, Вам ведучий каже, що то не теорія, а просто перевірений факт! Силку на відео вашого виступу, також вище у статті скидав!
0

вова, якраз на тому засіданні не було жодного справжнього дослідника з цієї теми.
А якщо чимось тобі сподобалося слово "олігофрен", то воно пишеться через "о".
vova stasyuk 03:45
0
Ну да! Вони ж не перевідкрили соціологію!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі