Блоги → Перегляд

Каструвати гвалтівників у погонах!

Вівторок, 15:53, 26.05.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
2420

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

 

Те, що сталося у Кагарлицькому відділку поліції - жахливо. Немає слів, щоб висловити співчуття жертвам і описати тих, хто це зробив. Це кончені покидьки, які заслуговують на найсуворіше покарання, яке тільки може бути. Ґвалтувати нещасну жінку, використовуючи свої повноваження, прикриваючись погонами і своїм посвідченням - так можуть робити тільки кінчені тварі. Я хочу подякувати медикам, які не дали приховати цю історію, а також керівництву МВС і Нацполіції, які не покривали колег, а одразу розпустили відділення.

Гадаю, в цій історії треба глибоко покопатися, в тому числі, і психоаналітикам, щоб в майбутньому в університетах вчити правоохоронців, як не допускати цих злочинів. Це дуже трагічна подія, яка дискредитує нашу країну. Тих, хто це зробив, потрібно каструвати, щоб у майбутньому вони нікого не змогли більше згвалтувати, окрім самих себе. Також вважаю, що за такі злочини треба вводити смертну кару.

 

Олег Ляшко

Лідер Радикальної партії

Коментарі

Пане Ляшко, укрдослідники ще 30(!) років тому однозначно і доказово пояснили світоглядні причини всіх суспільних проблем, в тому числі і у сфері міжстатевих взаємин. І вже на основі цього пояснення вони запропонували шляхи й методи гарантованої та швидкої нормалізації.
Більше того, крім спеціалізованих текстів про це, ми ще й написали сотні статей різної складності для нефахівців.
І всі ці результати ми із сестрою постійно (!!!) пропонуємо владі, громадським організаціям та всім зацікавленим(на словах). В тому числі і Олегу Ляшку та його слугам багато разів.
Але жодного разу нам не було жодної конкретної відповіді. Як, зрештою, і іншим укрноваторам.
Так що, Олеже, не брешіть так нахабно про суспільні проблеми та їхнє вирішення укрдослідниками.
А хочете і справді допомогти суспільству - звертайтеся до нас у зручний час.
vova stasyuk 17:14
0
Це не справжній Олег Ляшко! І сенсу тут щось писати нема, бо ніхто не відпише. Пане Дмитро, а вам хоч хтось з представників влади давав якусь відповідь, чи звертався до Вас?
0

Десь за 42 роки тисяч і тисяч конструктивних та спокійних звернень я одержав близько 0,001 відповідей від їхньої загальної кількості, та й те суто бюрократичними відписками.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.