Блоги → Перегляд

Всеукраїнський Форум Народовладдя. Інформаційний бюлетень №3

П'ятниця, 22:47, 29.05.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
281

0
0

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ НАРОДОВЛАДДЯ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ № 3

від 27 травня 2020 року

 

Оргкомітет Всеукраїнського громадсько-політично-наукового Форуму на тему народовладдя та автори наданих концепцій після підведення підсумків підготовчого етапу спланували подальшу спільну діяльність наступним чином:

1. Етапи подальшої роботи

У зв'язку з продовженням карантину до кінця червня і очікуваного продовження до середини липня Форум планується провести у вересні та присвятити всі попередні часи його підготовці. В цілому подальшу спільну діяльність планується провадити відповідно до наступного часового графіку:

• Підготовчий етап (червень-серпень).

• Проведення Форуму (вересень).

• Підведення підсумків, старт робіт по виконанню рішень Форуму (жовтень).

2. Роботи на підготовчому етапі

На підготовчому етапі здійснюється підготовка проектів документів Форуму з наступних питань:

• Визначення базових понять (влада, народ, народовладдя, держава ...).

• Концептуальні положення майбутнього українського народовладдя.

• Шлях до народовладдя (дорожня карта).

3. Формати роботи на підготовчому етапі

Підготовка проектів документів буде здійснюватися в основному з використанням інтернету в онлайн-режимі, як це вже і робиться. Обговорення проектів можливе з використанням всіляких інтернет-ресурсів - творчість мас нічим не обмежується і тільки вітається. Але ухвалення рішень щодо затвердження проектів документів буде проводитися за допомогою опитування на форумному майданчику в розділі Оргкомітету http://dialogs.in.ua/index.php?showforum=570, де до обговорення і голосування будуть допущені тільки зареєстровані на Порталі члени Оргкомітету та автори концептуальних матеріалів, яких на сьогодні за списком 23 (інші можуть читати). Попереднє обговорення і голосування всіма бажаючими учасниками Порталу буде проводитися на загальному майданчику http://dialogs.in.ua/index.php?showforum=586.

При виробленні проектів документів Форуму з позначених вище тематичних питань буде використовуватися конкурсно-парламентська процедура з трьох етапів, яка застосовується в парламентах при наявності двох і більше законопроектів на одну тему:

• Збір пакету проектів.

• Проведення Конкурсу на кращий проект.

• Вироблення спільного проекту на основі кращого.

Дана процедура вже пройшла успішну апробацію в Харкові протягом ряду років. Так в період травень-жовтень 2014 р. була проведена серія з 10 круглих столів на тему «Понятійний апарат народовладдя» http://www.zobov.org.ua/content/464/, присвячених визначенню базових понять народовладдя.

У конкурсному режимі були проведені також: суспільно-наукова конференція "Народовладдя в Україні: яким йому бути" http://vlada-narodu.blogspot.com/ в 2012 р. і Конкурс проектів Образа майбутнього України http://dialogs.in.ua/index.php?showforum=526 в 2018 р.

Процес спільної мислетворчості майбутніх учасників Форуму вже йде за допомогою сучасних засобів електронної комунікації, в тому числі розпочалася відкрита публічна дискусія на форумному майданчику http://dialogs.in.ua/index.php?showforum=562.

Оргкомітет вважає, що в Україні є ще автори з напрацюваннями щодо народовладдя, які не встигли з різних причин подати своєчасно матеріали, тому двері для них відчинені. Пропонується продовжити надсилання концепцій електронною поштою одночасно на адреси: palivnik@ukr.net, anatolii.kovalov@asambleya.org, mark.zobov@gmail.com.

Запрошуємо для співробітництва всіх, кому не байдужа доля України.

 

 

Марк Зобов,

координатор Оргкомітету Всеукраїнського Форуму Народовладдя

095-886-73-53, mark.zobov@gmail.com

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.