Блоги → Перегляд
Мітки гімн

Новий гімн України.

Вівторок, 23:10, 22.12.09

Рейтинг
8 3
Переглядів
1298

0
0

Це наш гімн.

 

Досить помирати.

Досить віддавати на поталу і славу і волю.

http://www.youtube.com/watch?v=P0_O4wGjsn0&feature=related

Коментарі

ололо, уявляю реакцію Росії ))))
Невідомий користувач 23:52
+1
Ну то й співайте на здоров*я. Це нав*язування своїх вподобань. які в принціпі є індивідуальними, не приносить суспільству нічого конструктивного. Лише протистояння.
Як "нетрадіційна сексорієнтація. Ну совокупляйтесь тихенько у своїх кутках, так ні, йдуть на вулицю, влаштовують демонстрації, незрозуміло для чого.
Так і з "патріотизмом" в Україні. Хтось за румунів та поляків, хтось за УПА, а інші за "червоних". Звідки тут візьметься порозуміння.
Невідомий користувач   23:58
-1

нетрадіційна сексорієнтація - ТОЧНО!
Дякую! Дуже гарна пісня! Отримала задоволення, ще раз послухавши!
Невідомий користувач 23:10
0
Ні, гімн — історична пісня. Її не змінюють під обставини. Некрасиво зраджувати пісню, під яку помирали наші попередники у боротьбі за Українську Державу.
0

Гімн - це не тільки історична пісня. Гімн, герб та прапор несуть за собою також і енергетику. Яку енергетику несуть слова про вмирання та смерть? Звісно, що нічого крім апатії ці слова нічого не дадуть українцю. гімн- це також планка на голову вище, до якої потрібно іти. Я ні в якому разі не хочу образити наш гімн, але він свою місію виконав. Досить культу смерті. Гімн повинен надихати та вести вперед. Наш гімн накладає на нас всіх негативну енергетику. напенов, що цьому питанню слід приділити більше часу та підготовути більший матеріал та подискутувати.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі