Блоги → Перегляд

Олексій Кучеренко став кандидатом в мери Києва від «Батьківщини»

Вівторок, 13:00, 11.08.20

Рейтинг
30 0
Переглядів
2575

0
0
У цій статті згадуються

apx2204-1250x550.jpg

Депутат вже назвав три основні пріоритети своєї кампанії.

Партія «Батьківщина» висунула свого кандидата в мери Києва. Ним став Олексій Кучеренко, про що під час останнього брифінгу повідомила очільниця партії Юлія Тимошенко, передає Поштівка.

«Я хочу, щоб наша команда всеукраїнська, і київська команда висунули Олексія Кучеренка на посаду мера Києва. Він буде від «Батьківщини» кандидатом на посаду мера Києва. І ми ні на йоту не сумніваємося, що це буде серед усіх кандидатів усіх партій єдиний професійний кандидат у мери. І я переконана, він зможе стати єдиним професійним мером за останній час у Києві», — повідомила Тимошенко.

За її словами, партія по усій країні висуватиме близько 40 тис. кандидатів в народні депутати та тисячі кандидатів на посаду голови і кандидатів на посаду мерів.

Сам Олексій Кучеренко вже назвав три основні пріоритети своєї кампанії:

  • повний аудит фінансової і бюджетної системи Києва,
  • безпека та комфорт проживання в місті,
  • встановлення справедливих тарифів на комунальні послуги.

Він нагадав, що бюджет Києва складає 57,4 мільярда гривень. Це означає, що кожну годину місто витрачає 6,5 мільйона гривень.

«Скажіть, будь ласка, кияни, ви відчуваєте це на собі? Думаю, що переважна більшість скаже «ні». Тому берусь стверджувати, що бюджет столиці сьогодні використовується неефективно», – зазначив кандидат

«Батьківщини» у мери Києва. «Ми йдемо на вибори в Києві з командою професіоналів і розраховуємо на перемогу. Київ як столиця великої європейської держави заслуговує на краще. І передусім кияни заслуговують на краще!» – підсумував Олексій Кучеренко.

Хто такий Олексій Кучеренко

Освіта. Кучеренко закінчив КНУ імені Шевченка за спеціальністю «прикладна математика» і НАДУ при президентові України за фахом «державне управління». Кандидат соціологічних наук, академік Української муніципальної академії.

Робота. У 1997-1998 роках Кучеренко очолював правління ЗАТ “Інтергаз”. У 2002-2005 Кучеренко був президентом холдингу “АвтоКрАЗ”, з 2005 головою Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства.

Перед тим працював молодшим науковим співробітником та стажистом дослідником в Інституті кібернетики АН УРСР ім. В.М.Глушкова, завідувачем науково-дослідного відділу Київського міського центру науково-технічної творчості молоді «Прогрес».

Політика. Олексій Кучеренко є буквально ветераном парламенту. Свій мандат депутата уперше отримав у 1998 році, пройшовши до Ради по мажоритарному округу. Відтоді обирався ще на три скликання у різний час.

Майже рік (з червня 2000 року по березень 2001 року) був головою Запорізької ОДА. З лютого 2005-го по грудень 2005 – голова Держкомітету з питань житлово-комунального господарства. З грудня 2005-го по лютий 2006-го – перший заступник міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства. З грудня 2007-го до березня 2010 був міністром з питань житлово-комунального господарства.

У 2019 році пройшов до Ради 18-им за списком партії «Батьківщина». Торік на президентських виборах був також довіреною особою Юлії Тимошенко.

Є членом Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

З 2007 року очолює всеукраїнську громадську організацію «Спілка власників житла України».

Місцеві вибори одночасно по всій Україні відбудуться 25 жовтня. Партія «Батьківщина» висуватиме по всій країні майже 40 тисяч кандидатів на посаду голів та мерів.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі