Неділя, 18:45, 13.09.20

Рейтинг
10 0
Переглядів
580

0
0

Петиція родичів воїнів, загиблих від рук російських агресорів на Донбасі, за створення парламентської ТСК з розслідування справи "вагнерівців", рекордно за швидкістю набрала голоси українців!
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/8464?aname=published

Рада за законом не зможе ігнорувати вимогу суспільства.

Важливий момент!
У зв’язку з тим, що зливом операції можливо керував Єрмак, який сформував зрадницький склад ТКГ з Фокіна та Кравчука, ми маємо ВИМАГАТИ тимчасове припинення переговорів з агресором та розформування української делегації в ТКГ на час створення, роботи і висновків ТСК по справі "вагнерівців".

Ми не маємо право проводити переговорну частину з РФ допоки не дізнаємось правди – хто з офісу Зеленського є відкритим ворогом України і зливає нас на поталу агресорові.
5346207_original.jpg

Коментарі

Ще рік тому, здається у квітні, на жаль, передбачав дещо подібне: https://politiko.ua/blogpost153458. На превеликий жаль, все так і відбулося. Ба навіть гірше!

Хоча, завдяки довгенькому моєму минулому, мав би бути тверезішим, бо встиг надивився усякого. А все це внаслідок моєму оточенню та безпідставному оптимізму.

Дуже неприємно спостерігати нашестя царювання хамів та бовтатися у зеленому жабуринні.

А міг би сприймати дійсність реалістичніше!..
0

Баран ти, Миколо. А все через принципову відсутність науково обгрунтованого світогляду. Ти ж на лекціях про це чув і навіть позитивні оцінки видурив у заліковій.
Але від меншовартості бездумно повторюєш мантри набагато дурнішитх від себе.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі