Блоги → Перегляд

Олена Білозерська: "Тримаймося, все ще попереду"

Четвер, 00:36, 22.04.10

Рейтинг
17 2
Переглядів
1385

0
0
У цій статті згадуються

...Не треба сильно переживати. До 2042 року Московська імперія не проіснує. А якщо якось проіснує - ми як нація не проіснуємо. Отже, в обох випадках силою витурювати з Криму нікого не доведеться.

Перша думка - Януковича за це... (довгий закреслений текст) усунути від влади шляхом імпічменту.

Але невже хтось думає, що якби ця угода не була підписана, російський флот добровільно забрався б з нашої землі у 2017 році?

Нікуди б він не дівся. Просто тому, що у нас немає сил витурити Росію у Росію.

Було б ще гірше - влаштували б вони перед 17-м роком якесь криваве заворушення у Криму, щоб "прийти на допомогу співвітчизникам" і Крим у нас відібрати. Було б як з Грузією.На жаль, це аксіома: поки не почнеться розвал Московської імперії, їхню базу ми з Криму не витуримо. Сили неспівставні. Для цього потрібна була б потужна підтримка США, а за підтримкою США - це не до Обами.

Триматися. Гуртуватися. Проводити свою лінію. Як би важко не було.

Самі винні. Заслужили. Нам же з Ющенком погано було, він же у нас бджоляр і ганчірка був. А потім у другому турі Юля взагалі була Грігян і Капітельман. Ну, от і прийшов міцний сильний чолов’яга і мужньо віддав усе сусідам.

Втім, не треба сильно переживати. До 2042 року Московська імперія не проіснує. А якщо якось проіснує - ми як нація не проіснуємо. Отже, в обох випадках силою витурювати з Криму нікого не доведеться.

Джерело

Коментарі

Білозерська записалася до лав конформістів, чи як її розуміти? Не хочу здатися хамом, але її логіка - це логіка жінки, що наразилася на зґвалтування: Якщо не можна уникнути, то розслабитися й намагатися отримати задоволення. А щодо 2017 то Обама може піти у небуття в 2014р. Отже, пані Білозерська зарано галасує про неминучість продовження окупації після 2017р.
+5

НМД вона намагається реально дивитися на речі.
"у нас немає сил витурити Росію у Росію" самотужки - хіба не так?
+4

Пане Никито, подібна ситуаціях вже була в Грузії. Чи могла вона самотужки позбавитися москальської бази (правда на сущі)? Але ж позбавилася протягом 6 місяців після завершення дії договору. Звичайно морську базу прибирати довше, але витурювати ми почали раніше за грузинів. Вони не переймалися базою доти, доки термін не сплив. Тобто тільки після закінчення терміну почали випроваджувати.
Також не потрібно відкидати й світову спільноту, бо анексія південної Осетії відбулася на прохання сепаратистського режиму, а в Криму такого режиму не існує.
+4

Ну Білозерська теж проводить паралелі з Грузією... А світову спільноту я не відкидаю, та тільки її реакція не відома. Щось не дуже вона біжіть підтримувати Україну... Світова спільнота не хоче сваритися з РФ.
+2

Світова спільнота не хоче сваритися з РФ.
****
Пане Никито, а через що сваритися? На сьогодні немає підстав для сварки Світової спільноти з РФ через Україну. Де порушення міжнародних угод? НЕМАЄ, а у випадку подовження терміну й не буде.

Щось не дуже вона біжіть підтримувати Україну...
****
А що зробила Україна, щоб цю підтримку отримати?

А світову спільноту я не відкидаю, та тільки її реакція не відома.
****
Напроти, достатньо відома - "Як нам краще". Отже Україні достатньо зробити такі кроки, щоб непідтримка була гірша за підтримку.

Ну Білозерська теж проводить паралелі з Грузією...
******
Будь ласка, посиланнячко. Бо з прочитаного паралель війна-база, як на мене, некоректна.
Vladimir R 03:21
+5
В данном случае мне логика Белозерской также не понятна.
"Вытурить" ЧФ РФ из Севатсополя - задача непростая, но решаемая. Если ее решать. Да, и день в день ен получится, и шума-скандалов много будет. Но ушли бы. Но для этого страна должна этого хотеть.
+4

//Но для этого страна должна этого хотеть.//
- а пів-країни цього не хоче (хтось з цієї половини активно не хоче, комусь просто байдуже).
І Білозерська враховує це у своїх висновках. Тому вони і є реальними НМД.
Vladimir R   04:10
+5

Никита, но ведь дело не в пол страны. Это должна хотеть элита. Это должн хотеть Ахметов, расширяющий свой порт. Ведь ему мешает ЧФ РФ. На него должна ориентироваться его партия. Если они этого не делают, это ен повод говорить "а все арвно ничего ен получится".
+3

А я не кажу "ничего не получится". Я сподіваюсь на краще.
А чого хоче Ахметов - нам з Вами невідомо. Увьі!
Невідомий користувач   04:21
+3

- Скандалы это глупости, а задачи надо решать каждый день, и без эксцессов.
Vladimir R: додам: Ахметов у будь-якому разі вимушений враховувати, - ЧОГО ХОЧЕ ПУТІН.
Бажання Путіна сьогодні набувають, на жаль, об"єктивного сенсу... тобто на них доводиться зважати як, приміром, на вулкан (не пам"ятаю назви), що вибухнув...
+3

Сподіваюсь, зрозуміло, що "Путін" у даному випадку має узагальнююче значення - "кремлівська влада"
+!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі