П'ятниця, 17:05, 23.04.10

Рейтинг
7 4
Переглядів
1527

0
0
У цій статті згадуються

ГО “Люстрація” звернулася до посольств провідних країн світу щодо згортання політичних прав та демократичних свобод в Україні з проханням засудити дії нової влади.

Заява Правління ГО «Люстрація» щодо політичної ситуації в Україні

Чинний президент Віктор Янукович, опираючись на підконтрольну йому парламентську більшість та силові структури, чинить шалений тиск на україномовний політичний елемент.

В Україні розпочалися репресії, політичні переслідування та виразні ознаки згортання демократичних свобод і політичних прав. Усе йде до того, що Україна невдовзі може перетворитися на міліцейську державу, де будь-яке інакомислення буде каратися в`язницею.

Пройшло тільки 50 днів керування державою Президента Віктора Януковича, а на Україну накотилася лавина українофобських, антидемократичних дій.

Перший тривожний дзвіночок пролунав, коли опозиційного депутата від ВО «Свобода», відомого мовознавця Ірину Фаріон депутат Верховної ради Вадим Колесніченко наприкінці лютого спробував притягнути до кримінальної відповідальності ніби за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Насправді єдина провина мовознавця була у тому, що вона представила для дошкільнят дитячого садочку урок «Рідної мови».

Згодом переслідувати почали ветеранів Української повстанської армії, які чи не єдині у світі боролися проти німецького на російського окупантів під час Другої світової війни. База відпочинку «Лісова казка» в селищі Ясногородка Макарівського району Київської області, де проживають близько 50 чоловік, стала об`єктом рейдерського захоплення. Людей, що боролися за незалежність України, хотіли цинічно виселити на вулицю.

Згадала нова влада і про Миколу Коханівського, який 30 червня минулого року на виконання Указу Президента України спробував демонтувати пам`ятник міжнародному терористу Володимиру Ульянову (Леніну). За те, що він пікетував міністерство освіти і науки України щодо усунення з посади міністра Дмитра Табачника, його запроторили на два місяці до в`язниці, хоча потім апеляційний суд усе-таки виправдав Коханівського.

27 березня у квартирі відомої української журналістки, фотокореспондента Олени Білозерської міліція здійснює незаконний обшук та вилучає диски з фоматеріалами, що стає предметом заяви Міжнародної організації «Репортери без кордонів». 13 квітня її брутально допитують в Голосіївському районному управлінні міліції, після чого та втрачає свідомість.

8 квітня кільканадцять журналістів заарештовують при висвітленні виставки «Волинська різня: польські та єврейські жертви ОУН-УПА», яка була, до речі, навмисне спрямована на розпалювання міжнаціональної ворожнечі; деяких журналістів взагалі не допускають в приміщення Українського дому в Києві, де проходила виставка.

12 квітня у Львові податкова міліції забрала примусово на допит директора газети «Експрес» Андрія Вея, залишивши у хаті двоє його малих дітей - 5 місяців і 6 років. Як з`ясувалося, причина у публікаціях журналістів газети, де розслідувалися численні факти зловживання представників депутатського корпусу обласної ради та правоохоронних органів.

На українському телебаченні появилась цензура. 3 квітня Янукович скасував Національну комісію з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України та Національну комісію зі зміцнення демократії і утвердження верховенства права. Стало відомо про існування так званих темників в інформаційному просторі країни - всі центральні телеканали отримують листи по електронній пошті, де вказано, як висвітлювати політичні події.

Останній з ганебних прикладів, це події у Львові 20 квітня 2010 року, коли знову згаданих обласних депутатів від ВО «Свобода» міліція не допускала в приміщення облради, перешкоджаючи їм таким чином здійснювати їхню діяльність з представлення інтересів територіальних громад області та застосовувала фізичну силу щодо них.

Заплющувати очі на такі речі не можна. Ви боретеся з міжнародним тероризмом, розпочинаєте війни у країнах третього світу під гаслом утвердження демократичних цінностей. В той час, як під носом, в європейській державі, грубо порушуються природні та політичні права особистості. Свобода слова та свобода совісті більше не є атрибутами вільної людини в Україні.

Янукович сьогодні усіляко відкупляється від двох найбільших геополітичних гравців на політичній мапі світу - США та Росії. Бараку Обамі, котрий намагається втілити ідею скорочення ядерних озброєнь, він запропонував 90 кілограм високозбагаченого урану, а Дмитру Медведєву та Володимиру Путіну, у котрих в планах відродження Російської імперії, на відкуп віддав продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Якщо міжнародна спільнота не засудить дії нової влади, то в Україні може розпочатися громадянська війна або революція. Ми не хочемо повторення подій в Киргизстані. Конфлікт, який перебував тривалий час в латентному стані в Україні, входить у фазу ескалації.

Голова ГО “Люстрація”                       Олег Осуховський

Коментарі

К чему тут посольства, если мы сами не способны выкинуть предателей Украины из их кресел?
0

Посольства тут до того,що у цих всіх наших панів у Євровпі та європейських офшорах капітал ,нерухомість та бізнес:))
Назвались таким сильным словом "люстрация" и просят.
Позор)
+1

Вимагати в іноземних посольств ми точно не можемо. Інша юрисдикція.
На жаль (а комусь на щастя) посольства рідко відкрито втручаються у внутрішні справи країн.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі