Блоги → Перегляд

Повітряна кулька Тігіпка, ефіоп Кармазіна, відстріл Азарова

Понеділок, 14:22, 09.08.10
У цій статті згадуються

Пропонуємо вам вибрані цитати українських політиків з 30 липня по 6 серпня.

«Популізм і самопіар - це проведення надзвичайної РНБО в Криму, не відриваючись від пляжу, після того, як Київ вже був задимлений», - народний депутат України від НУ-НС Юрій Гримчак вважає засідання РНБО в Криму популізмом і піаром влади.«

Потім все по колу: не отримав зарплату, не заплатив, сів на «штрафну голку», позбувся житла», - народний депутат від КПУ Алла Александровська вважає, що уряд відбиратиме квартири за несплату за ЖКП.

«Залишається дочекатися, коли Петро Ющенко увійде «тушкою» в парламентську коаліцію, а екс-президент Віктор Ющенко очолить місцеву партійну організацію Партії регіонів у селі Безрадичі, де він проживає», - народний депутат Геннадій Москаль прокоментував дії двох нунсівців, які перейшли на сторону влади.

«Ця повітряна кулька давно здулася», - лідер КПУ Петро Симоненко розкритикував роботу віце-прем'єра Сергія Тігіпка.«Є невеликий міжсобойчик якраз між конкуруючими компаніями, що працюють на експортному полі», - віце-прем'єр-міністр Віктор Слаута вважає, що в Україні немає проблем із зерном.

«Міністр Дмитро Табачник такими скаженими темпами продовжує здійснювати антиукраїнську діяльність влади Януковича-Азарова, що скоро Кабмін відновить дії Валуєвського циркуляра», - бютівець Ігор Гринів прокоментував відміну обов'язкового екзамену з української мови під час вступу до аспірантури і складання кандидатського іспиту з української мови для отримання ступеня кандидата наук.

«Янукович може носити вчені звання і при цьому не знати, як правильно пишеться слово «професор», - бютівець Ігор Гринів прокоментував відміну обов'язкового екзамену з української мови під час вступу до аспірантури і складання кандидатського іспиту з української мови для отримання ступеня кандидата наук.

«Цей закон означає, що будь-який ефіоп, який захоче, щоб у нас суд вівся ефіопською, матиме на це право. Це безпосередньо суперечить Конституції, де сказано, що держмовою є українська», - нардеп-нунсівець Юрій Кармазін щодо закону про судовий устрій.

«Зараз у цьому потреба відпала і першою, найголовнішою фігурою, яка восени буде поставлена, виражаючись мисливською термінологією, «на відстріл», стане Азаров», - народний депутат з фракції КПУ Леонід Грач про конфлікт між Президентом і прем'єром.

Матеріал «ForUm»

Коментарі

Нет слов! Это все насмешка над здравым смыслом!...++++автору
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі