Вівторок, 18:16, 07.12.10

Рейтинг
3 0
Переглядів
1614

0
0
У цій статті згадуються

Chemeris-Volodimir1.jpgЗвинувачених у кримінальній справі за фактом пошкодження гранітного покриття на Майдані Незалежності під час проведення акцій протесту проти Податкового кодексу поки що немає.

Про це кореспонденту УНІАН повідомив член правління Інституту “Республіка” Володимир Чемерис.

В.Чемерис розповів, що 6 грудня 2010 року на 10 годину ранку його викликали до слідчого управління ГУ МВС у Києві. При цьому суть справи, з якої запрошено правозихисника, у повістці не була вказана.

“Як свідків сьогодні викликали, за моїми підрахунками, понад 10 осіб. У тому списку, що я бачив, окрім мене, фігурують такі прізвища: Мельниченко і Михайленко (КУПР), Ігор Мазур (УНСО), Оксана Продан, Олександр Данилюк і чомусь керівники київської “Свободи” Мохник та Іллєнко, які не мали до цих протестів жодного стосунку”, – сказав В.Чемерис.

За його словами, запитання слідчого стосувалися діяльності правозахисної організації Інститут “Республіка” (організація виступає за дотримання свободи мирних зібрань в Україні). Також слідчого цікавило, хто і яким чином встановлював намети на Майдані, хід акцій протесту та їх матеріальне забезпечення.

“На мою думку, справа безперспективна. І масовий виклик “свідків” саме сьогодні вранці був спробою перешкодити найактивнішим особам брати участь у мітингу. Хоча я й не збирався”, – зазначив В.Чемерис.

Нагадаємо, що міліція сфабрикувала кримінальну справу за фактом пошкодження гранітної плитки під час встановлення наметів на Майдані Незалежності у Києві підприємцями та народними депутатами, які протестували проти Податкового кодексу. У ЦГЗ зазначили, що справу порушено за статтею 194 (навмисне пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Працівники комунального підприємства «Київблагоустрій» підраховують збитки. За попередніми даними, вони сягають щонайменше 200 тис. грн.

 

Читайте також:

Януковича хоче посадити у тюрми організаторів Майдану підприємців на три роки" href="http://sprotiv.org/2010/12/06/rezhim-yanukovicha-xoche-posaditi-organizatoriv-majdanu-pidpriyemciv-na-tri-rokyv/">Режим Януковича хоче посадити у тюрми організаторів Майдану підприємців на три роки

Організатори Майдану підприємців у небезпеці

Коментарі

Такі тепер реалії. Демократія закінчилася. Маємо "Йолку".
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі