Блоги → Перегляд

Якби я захотів встановити свої правильні порядки в країні. Нотатки авантюриста-прагматика

Понеділок, 10:39, 07.03.11

Рейтинг
11 2
Переглядів
1518

0
0

Якби я захотів встановити свої правильні порядки в країні. Нотатки авантюриста-прагматика 

 

 

З чого я б почав? Перше - це пошук однодумців, для цього треба засвітитись. Засвітитись в реалі (поламати пам’ятник, а потім дати себе затримати), якщо ти на даний момент один - не варто. Сядеш на довго, справі кінець і про тебе ніхто не почує.. Сісти за віру завжди вспієш. Знайшов кілька однодумців (шукати треба обов’язково ідейних людей, «радикалів», прагматиків, романтиків, та тих хто владу любить більше за гроші...), що далі?   

А далі працюєте, або хоча б імітуєте якусь діяльність, або і те і інше. Будь-яка організація існує доти - доки про неї чують! Якщо маєте армію, то кожного дня повинні щось підривати, ми повинні чути, що війна триває! Якщо у вас політ. організація, про вас повинні чути. Якщо журналісти за вами не бігають, біжіть за ними ви. Публікуйте, публікуйтесь, проводьте акції, піартесь як можете, створюйте різні проекти, робіть провокації (усі розумні люди займаються провокаціями, але не всі про це говорять). Якщо про вас пишуть значить ви існуєте чи колись існували, а значить попали в Історію. Можете навіть написати про себе у Вікіпедію, чудовий метод, теж саме робили й робитимуть багато партій і організацій для піару. Ви обов’язково повинні мати сайт, а ваші сподвижники блоги.   

 

Вас повинні чути й бачити, кожен з ваших повинен бути як універсальний солдат, тут наголошую на слові універсальний, що означає за будь-яких умов ви і ваші хлопці повинні уміти крутитись. Ви досягли фази коли вас вже більше. Що далі?   

А далі автономність! І ще раз автономність! Іще раз! Ваші апостоли повинні виходити у світ самі, просувати правильні порядки. Створення нової організації - це завжди ентузіазм, це нам притаманно бо ми українці, ми не можемо вливатись кудись, хай це роблять наприклад, росіяни, а ми, ми - нація творців. До того ж зараз ситуація така, в усьому поганому можна знайти щось хороше, з роз’єднання виводимо - автономність і незалежність.   

Хтось каже автономність - це погано, треба всім в одну кучку гоп! Реалії такі, нас мало, ми - це вибухівка для цієї системи. А система - це величезний айсберг. Якщо зложити усю вибухівку до кучі, вона взірве цільний кусок айсбергу, але айсберг залишиться. Якщо ж розпреділити наявну вибухівку по всій площі айсберга - це спричинить ланцюгову реакцію, і структура айсберга - розпадеться. Ось ключова ідея! 

У разі нападу зовнішнього ворога ви завжди зможете об’єднатись, адже живете за одними поняттями. 

Часто спостерігав як правильні люди доходили до суперечок через якісь неважливі ідеологічні речі, які нінащо не впливають. Отож проповідуйте методи, спосіб, а не ахінєю, не варто витрачати зусилля дарма. Ваша і ваших братів одна ціль - це перемога. Знаєте яка різниця між справжніми і не справжніми націоналістами? Другі хочуть а би якось вижити, щось зберегти... а перші хочуть перемоги, не завтра, не колись, а сьогодні! І вони до перемоги йдуть! 

Де ще можна узяти людей? Звичайно в дитячих будинках, інтернатах. Це тисячі покинутих дітей. Реєструйте просвітницьку організацію, домовляєтесь з директором і отримуєте доступ до наївних дитячих умів. А головне ви повинні стати їм сім’єю. Втікаючи з дитбудинку втікати вони повинні не на вулицю, а до вас у хату за Донцовим, Кобзарем і інструкцією «як зробити пістолет, для чайників»... Щоб взростити їх, зростити з вовченят вовків потрібно 4-7 років. Але мені нещодавно сказали, «не хочу чекати, хочу революцію вже сьогодні!» Це похвально, її й треба хотіти вже зараз, але щоб там не було, щоб там не сталось, завжди, хоча б про всяк випадок, треба думати на перспективу!   

Будь-яка організація повинна добре фінансуватись. Навіщо гроші? Гроші потрібні для 3-х речей, на приміщення і туалетний папір (усілякі продтовари та інше), на зброю, на пропаганду (сюди ж входить виховання і підвищення кваліфікації ваших братів). Пропаганда - найголовніший пункт, саме вона вкладе у руки зрою, це ви вже потім захоплюватимете приміщення зі зброєю в руках, але це потім, поки що й не мрійте...    

Де узяти гроші? Можна наїхати на баригу, нажаль часи вже не ті... Можна пограбувати банк, теж варіант! Можна узяти їх у олігархів, але пам’ятайте, що сідаєте за стіл з шулерами, так що не чекайте від них пощади. Ви вважаєте, що халтура на них може не зашкодити вашій великій геополітичній грі, а вони постійно думатимуть як кинути вас. Так що думайте!   

Ще можна створити ваш легальний бізнес, що фінансуватиме ваші ідеї, задуми, мрії та організацію. У вас нема ідей? Знайдіть того хто їх має! Займіть якусь нішу, яку ніхто ще не зайняв і сапайте капусту, головне - це ідея! Нема грошей щоб розпочати? Візьміть у ваших братів, їх вже повинно бути як мінімум 100! 

Хочеш революцію? Не жди, твори, живи так ніби революція вже сталась!Живи по поняттям вже сьогодні, формуйте країну в країні, їхня Україна здохне, а наша, як Фенікс воскресне з попелу і захопить усю територію нашої держави,та ще й виллється на Кавказ, Польщу, Білорусь і Росію! Амінь!

 Ось так усе просто, решта? Решта лише формальності та ілюзія. Не шукайте в моїх словах логіки чи мотивів, я віруючий! Ілюзії - це тема іншої розмови, а зараз відірвіться від монітору і у перед!!!

 

 

Форум Українського Віртуального Опору - для тих хто вважає, що Український Інтернет має існувати, і він існуватиме для української нації!  http://forum.uvo.cv.ua/

Коментарі

Цікаві думки!+++
Слушно!
Та ну вас...підривати, ламати пам'ятники. Хочеш щось змінити, для початку знайди мінімум 1 000 000 000 доларів, на озброєння, і мінімум 20 000 людей, готових взяти в руки цю зброю.
Р У С С 07:20
+1
+!
Радикал в українстві є козаком. Спочатку на Сечі знаходився лише один курінь.
Найбільша перемога з усіх можливих, це перемога над самим собою. Над своїми пристрастями та ілюзіями заради святої мети, яку слід щомиті бачити перед собою.
+1

"Спочатку на Сечі"... на Січі? или на моче?
0

http://politiko.ua/blogpost56083
"Спочатку на Сечі"... на Січі? или на моче?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі