Блоги → Перегляд

Терміново! Влада перешкоджає «Опору» у проведенні акції протесту під Адміністрацією Президента

Вівторок, 20:30, 26.04.11

Рейтинг
10 2
Переглядів
1445

0
0

Терміново! Влада перешкоджає «Опору» у проведенні акції протесту під Адміністрацією Президента

27%20%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%8F_1.jpg

Активісти мережі громадської дії «Опір» заявляють про те, що представники влади перешкоджають їм у проведенні акції протесту 27 квітня, у день підписання «Харківських угод» під Адміністрацією Президента.

Із джерел із КМДА стало відомо, що Партія Регіонів та її «молодіжка» проводять заходи в Маріїнському парку, навколо Верховної Ради та біля Адміністрації Президента.

 «ОПІР» подав заявку на проведення акції протесту ще першого квітня і проведе її в рамках закону», - заявив член оргкомітету мережі «ОПІР» Андрій Левус. На його думку, дії влади та ПР - провокація, яка суперечать базовим поняттям демократії і свободи волевиявлення.

«Наша акція відбудеться, незважаючи на всі перепони. У разі непередбачуваних та конфліктних моментів, відповідальність за це нестиме влада, яка штовхає Україну у вир громадянського протистояння і провокує людей до народної революції», - заявив Левус.

Поряд з тим, за словами «опорівців», на активістів, які прямують до Києва з різних областей, чиниться тиск.

Зокрема, представники  влади усіляко намагаються перешкодити у доїзді членів громадської ініціативи до Києва: з невідомих причин «Опору» відмовляють перевізники та працівники залізниці.

Також, як повідомили активісти, дві фірми раптово відмовили в звуковому забезпеченні заходу, натякаючи на те, що вони не хочуть мати «проблем» з владою.

Нагадуємо, 27 квітня о 12.00 в Києві відбудеться всеукраїнська акція протесту “День опору окупації”, метою якої є скасування “Харківських угод” та звільнення України від російських військових баз.

Організатором заходу виступає мережа громадянської дії “Опір” за сприяння ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, ВО “Тризуб” ім. С.Бандери,  Комітету визволення політв’язнів та “Холодноярської Ініціативи”.

Збір учасників заплановано на 12.00 навпроти готелю “Київ” (вул. Грушевського, 26/1).

Акція відбуватиметься  за наступним розкладом:

з  12.00  до  12.30  –  зустріч  навпроти готелю Київ (вул. М. Грушевського, 26);

з 12.30 до 13.00 –  перехід  за  маршрутом:  вул. М. Грушевського  – вул. Садова – вул. Інститутська – вул. Банкова;

з 13.00 до 15.00  –  мітинг  біля  приміщення Адміністрації Президента України (вул. Банкова, 11).

 

http://www.opir-ua.org/news.php/news/66/group/13

Коментарі

Kable Zimbra 20:44
+3
+
+!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі