Блоги → Перегляд

Соскін назвав львівян біомасою

Четвер, 22:43, 04.08.11

Рейтинг
8 0
Переглядів
2741

0
0
У цій статті згадуються

В сьогоднішній програмі ZIK-у, яку веде Остап Дроздов він сам і його гість Соскін використали телеефір не для пошуку вирішення питань, а для висловлювання своєї зневаги до "пасивних" людей.

Виявляється не тільки Колісніченки, Лукянови, Табачники і Левченки називають і вважають львівян та українців бидлом. А й наче "свої", вважаючі себе "патріотами" "Соскіни" і "Дроздови".

Обидвоє останніх зійшлись в одному що через те що люди не протестують і нічого нер облять проти влади вони є біомасою, здатної тільки плакатись.

Ведучий Дроздов, взагалі тільки так і коментував відповіді на опитування людей на запитання чи відчули ви покращення матеріального життя: "люди нам плакались і нічого".

Як можна так зневажати людей серед яких живеш? Очки мозок стиснули?

Соскін впряму назвав львівян "біомасою", "рабами" вихованими з таким менталітетом, не здатними до протесту. Мовляв, ось дивіться як в європейських країнах піднімаються по значно меншим причинам і погіршенню матеріального становище.На що Дроздов нестримно лопотів: " тільки вміють плакатись і більш нічого".

Питання: чому ж Дроздови і Соскіни не виходять на протест? Чому чекають що зроблять інші? Якщо ж їм нема чого плакатись і вони живуть добре, то до чого їхня критика влади Януковича? Переживають за людей? - То нехай за людей і виходять. Ні?...

Соскін давно викликав підозру, а після йог опропозиції людям писати якісь не відомо куди звернення з відмовою платити в пенсійний фонд, він виявився не розумнішим за Дроздова, підтримавшого його ідею: "це ж хоч щось, а не тільки плакатись". Дурні - це влада визначає скільки податків збирати і спробуй не заплати.

Фіналом глупоти і зневаги до складного економічного стану українців стало картання за тещо тотальна більшість людей дозволяє грабувати себе меншості. У вік сучасних технологій примусу зброї і психологічного впливу такі питання задавати можуть хіба пяниці, не здатні помножити 30 куль на 1 автомат.

Гриценку і представнику місцевої львівської влади має стати соромно за участь у цій програмі зневаги над станом людей, який реально неможливо змінити через обєктивні причини, за що начебто бажаючі їм добра називають їх пасивної біомасою, здатною тільки плакатись.

 

Коментарі

Да а соскина обзывать то и не надо, и так обиженный и попущеный)))) Все сосет и сосет ...соску.
0

Не розберу, яка етимологія його прізвища?
+2
Всі передачі Дроздова-це зневага для львів"ян. "пацан" відверто наміхається над спільнотою нормального світосприйняття.
ВІн гидкий і слухити його, це пряма неповага до себе.
wild cxid 08:54
-1
кто эти люди?...
Богдана .   09:38
+4

ніхто
+2

мабуть якісь феесбешні приxвостні..
Богдана .   10:02
+1

Соскін себе вичерпав. Ще недавно "кричав" що 10 травня почнеться війна.
О9 травня помахали "шматкою" і всі затихли.
Фарисей просто "квилить"
Сергей Днепровец 23:00
большинство украинцев (граждан в смысле) не пассивная биомасса, а активная банда жуликов и аферистов)))
=============
Ну так, у "старшого брата" навчились..
Це від самого початку дуже тенденційний канал!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі