Субота, 10:20, 08.10.11

Рейтинг
21 0
Переглядів
3364

0
0

161018_bolshoj-brat.jpg

Згадав собі стару пісеньку:

Я в міліцію вступив,

Нову форму начепив,

З револьвером на боку

За порядком я сліжу!

Приспів:

Гав, гав-гав, гав-гав-гав-гав-гав-гав!

Гав, гав-гав, гав-гав-гав-гав-гав-гав!

Ні для кого з громадсько активних людей, які займаються проведенням акцій прямої дії, мітингів, демонстрацій. пікетів, не є жодною таємницею, що за цими діями пильно слідкують працівники правоохоронних органів (СБУ, МВС), ведуть спостереження, проводять відеофіксацію, пишуть звіти.

З часом ці працівники стають знайомими, майже "своїми", з ними вітаються на вулиці, розмовляють, часом навіть заходять "на каву".

Пригадую випадки, коли після віча підходять з міліції, просять примірник резолюції. - Вибачте, хлопці! Ваші конкуренти із СБУ спритніші. Щойно забрали останній примірник.

Ця "ідилія" недавніх часів зараз зазнає суттєвих коректив, інструкції "зверху" стають щораз жорсткішими, спостереження - прискіпливішим, звіти - докладнішими.

Видно, орли-могильники Могильова і тайняки Хорошковського вже собі ради не дають, коли навіть чиновники з адміністрацій мусять тепер слідкувати за опозицією.

Як приклад наводжу текст розпорядження Управління внутрішньої політики Хмельницької облдержадміністрації:

УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯУПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ

29005 м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок Рад, тел. 76-20-34, факс 76-57-36, policy@adm.km.ua   

08.09.2011 № 01-02-584/2011

 

 

 

 

 

 

Головам райдержадміністрацій, міським (міст обласного значення) головам

Зважаючи на зростання суспільно-політичної активності у регіоні та появугромадсько-політичних новоутворень, що ставлять за мету проведення провокативної політичної діяльності, прошу звернути особливу увагу на оперативність інформування управління про заплановані та проведені у районах та містах області заходи із соціально-політичних питань.

Терміново посилити роботу з органами місцевого самоврядування на предмет моніторингу подання громадсько-політичними об’єднаннями та окремими громадянами заяв (повідомлень) про заплановане проведення акцій протесту, мітингів, зборів громадян, розповсюдження друкованої продукції.

Посилити відслідковування статутної діяльності осередків політичних партій та громадських організацій, які мають політичний ухил (збори, конференції).

Невідкладно інформувати управління про заплановане проведення, хід та результати вказаних заходів (тел.: 76-57-37, 75-20-44).

Довідка повинна містити не загальні фрази, а вичерпну інформацію про хід та результати заходу: прізвища та посади організаторів, кількість та категорії учасників, гасла, прапори, список виступаючих та основні тези виступів, оцінка діяльності влади, реакція місцевої влади (хто з керівників місцевих органів влади зустрівся з учасниками акції, що вирішили), результати (резолюція учасників акції, направлені листи до керівництва держави, області), заплановані подальші дії, участь в акції народних депутатів, лідерів обласного рівня.

Уся розповсюджувана друкована продукція агітаційного та політичного змісту сканується та невідкладно передається в управління в електронному форматі (policy@adm.km.ua).

Начальник управління                                       В.Моісеєнко

 

І на закінчення: Оцією, вибачте на слові, хєрнею, займаються люди, які отримують зарплату за рахунок сплачених нами податків! 

P.S. Прнинагідно вітаю Ігоря Зеновійовича Держка, колишнього "полум'яного опозиціонера-БЮТівця" з призначенням начальником Головного управління з питань внутрішньої політики національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації!

Пане Ігоре, чи розіслалисьте вже аналогічного листа по області?

 

Коментарі

soloha . 11:19
+7
Бодай повиздихали!)))
Ну , от так вони демократію розуміють, і керівництво державою.
От як може нормальна людина протестувати проти влади ? :(
+10
То ЦЕ їм так добре, бо ми ЩЕ працюємо?
Після "їхнього" КАТа ми ще сплачуємо.
+6

Не треба окупантів боятися - бо це буде означати наш кінець. Головне, треба пам’ятати - це вони бояться нас
+4

Знати - не значить боятися. Навпаки - диявол страшний тоді, коли ми його не бачимо, видимий - він смішний і жалюгідний!
+2

Духовні люди не бояться "слєжкі" (в українській мові навіть слова немає для такого чисто-московського поняття) бо знають, що і так за всім Бог дивиться і не роблять нічого, що може компрометувати..
Слідкують, отже бояться..
+
Наверное это их утешает, наверное они думают, что надувая щеки смогут уберечься от гнева людского, что ж пожелаем им и дальше прибывать в таком заблуждении.
+2

Вони думають, що якщо всяка популяризація їх темних справ їх же і лякає, то так вони інших людией зможуть залякати, тобто тих, хто чесний і бідний? Марні старання - порядні людин не бояться "слєжкі".
☼ RUSS ☼ 17:13
-3
Про "москалей"
скачайте и почитайте о москалях
http://politiko.ua/blogpost69869
а потом подумайте о той ерунде, которую популяризуете в Украине
+++ Якщо просять примірники резолюцій, то я думаю лозунг "міліція з народом" ще спрацює. Не так все погано у нашому домі.
+2

Розпорядження, між нами, не з міліції, а з ОДА.
Як таке розпорядження до Вас потрапило?
+3

Добрі люди, як звикле, передали. Світ же ж - не без добрих людей!)))
Юрко Н. 21:11
+3
20 акцій на день і міліція лише писатиме звіти!!!
Юрко Н.   21:12
+3

Головне щоб був дуже складний маршрут із зупинками...
Это мы уже когда то проходили.Любое действие вызывает противодействие.Оно не за горами.
+2
За теми, кто представляет опасность для власть имущих, следят всегда, пора бы это знать и иногда предупреждают об этом, чтобы не лез дальше дозволенного..С вами такого не было? Значит вы неопасны.Кстати там следит не милиция.
Юрко Антоняк 19:39
Розпорядження, між нами, не з міліції, а з ОДА.
=============
То одна банда. Просто міліція захищає владу, а отже і ОДА. МВД і ОДА = виконавча влада (є ще судова і законодавча, тобто ВР).
+!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі