Четвер, 19:03, 15.03.12

Рейтинг
1 6
Переглядів
1557

0
0
У цій статті згадуються

Слова Гримчака на мою адресу, про те, що моїми бігбордами завішано мало не пів-України, просто таки вершина цинізму.

Керівництво БЮТу і їх сателіти, а Гримчак є саме ним, завжди на тих, хто не під ними, кажуть, що це "проекти влади". Так вони казали про Яценюка і Тягнибока, а тепер разом з ними імітують боротьбу з владою і за звільнення Тимошенко. Подібні заяви хоча і робляться з метою моєї дискредитації в очах виборців, але насправді не досягають мети. Про це свідчать результати останнього опитування, де більшість людей вважають мене одним із головних опозиціонерів поряд із Тимошенко.

Радикальна партія - це самостійна опозиційна сила. Про те, що це саме так, свідчать численні факти перешкоджання владою нашій діяльності. За акції протесту фермерів і чорнобильців на мене, незважаючи на те, що я народний депутат, склали вже 4 адмінпротоколи. На мене був скоєний напад співробітниками "Беркута", які стягнули мене з міліцейської машини, з якої я виступав із закликом не бити людей, які проводили разом зі мною мирну акцію протесту. Були також скоєні напади із пошкодженням майна на мої громадські приймальні у Вінниці і Черкасах. Після мого виступу із вимогою відставки Могильова співробітники "Кобри" незаконно переслідували мій автомобіль. Нещодавно мою помічницю в Луганську Валентину Величко та її сина ледве не застрелили, обстрілявши під час руху машину, на якій вони їхали організовувати мою зустріч з виборцями.  Крім того, невідомі зловмисники за вказівкою влади кинули 2 пляшки з запальною рідиною в автомобіль одного з лідерів Одеської обласної організації Радикальної партії, депутата Балтської районної ради Євгена Кифоренка. Подібний інцидент стався з представником Радикальної партії у Могилів-Подільському Вінницької області, Олександром Царенком.

Стосовно бігбордів: мало того, що в Києві та багатьох областях за вказівкою влади нам відмовили розмістити борди «Вставай, Україно!», на Харківщині моє обличчя і цей революційний заклик замалювали фарбою. Упевнений, це справа рук тандему Добкін-Кернес.

 1331830173.JPG

1331830194.JPG

Також за командою влади мені постійно перешкоджають в організації зустрічей з виборцями, відмовляють у наданні приміщень і можливості спілкування з людьми.

За командою з Адміністрації Президента, яка контролює центральні ЗМІ, мене упродовж тривалого часу не запрошують на телеефіри. Навіть у багатьох державних і комунальних виданнях, де я як народний депутат маю право безоплатно виступити зі звітом, мені в цьому відмовляють. Натомість своїм висуванцям влада створює режим повного сприяння.

Але я сподіваюсь, що українці, обираючи між безчинством і справедливістю, оберуть тих, хто боровся і боротиметься проти антинародного режиму, а не бандитів, які  встановили і захищають його!

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної Партії

Коментарі

І що поробиш, в такому середовищі капіталістичних брокерів ми живемо!!!
Але повірте багато людей в очікуванні... тільки потрібно комусь підняти меч і всі підуть за ним як пішли в 2004 році але спокійно то не відбудеться як тоді!!!

Хоча я всетаки надіюся, що Бог на допоможе і все вирішиться мирним шляхом!!!
Олеже, нехай Вам Бог допомагає!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі