Блоги → Перегляд

Регіонал Джига може бути причетний к ділу Гонгадзе!

Понеділок, 05:39, 05.10.09

Рейтинг
5 1
Переглядів
1255

0
0

Народний депутат від «Народної самооборони» Юрій Гримчак заявляє, що народний депутат від Партії регіонів Микола Джига причетний до організації вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Про це повідомили в прес-службі «Народної самооборони».

«Як стало відомо з джерел у Генеральній прокуратурі України, затриманий в липні поточного року колишній генерал « наружки »Олексій Пукач вже дав певні свідчення, які підтверджують причетність колишнього першого заступника міністра внутрішніх справ України - начальника Головного управління боротьби з корупцією і організованою злочинністю Миколи Джиги до підготовки та організації розправи над журналістом Гонгадзе », - сказав Гримчак.

«Фактично Пукач підтвердив, що був лише одним з виконавців вбивства на замовлення, в організації якого безпосередню участь брав нинішній народний депутат від Партії регіонів Джига», - відзначив представник «Народної самооборони». «Якби наша Генеральна прокуратура разом з Президентом України проявили хоч трохи принциповості і послідовності, то в найближчі дні парламент розглядав би не фальсифіковані звіти, а конкретне подання Генпрокуратури про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт народного депутата України», - зазначив Гримчак .

Коментарі

Невідомий користувач 07:37
0
Ближче до виюорів, один Ющенко залишеться "чистеньким"...от і вся його передвиборча політтехнологія)
0

а брехня про отруєння? точніше вірогідність брехні про отруєння.
Ну, все правильно, все - по-порядку, щоб в акурат до дня виборів дотримати інтригу.
Далі відкриття будуть іти по зростаючій: від найменшого, до найбільшого.
А потім витягнуть Зварича, Лозинського, Смєшка...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі