Блоги → Перегляд

СОБЧАК О ТАБАЧНИКЕ: Он совсем пЛОХ!

Четвер, 07:53, 28.02.13

Рейтинг
14 0
Переглядів
2191

0
0
У цій статті згадуються

"Иски завершаются тем, что суд отказывает в их реализации в связи с безосновательностью", - отметил Табачник.

У нас тоже в высшем образовании есть светская львица - это Киево-Могилянская академия, которая все время судится против уже четырех подряд министров и всегда с одним и тем же результатом", - отметил Табачник.

Народ знає про наші суди, а тому правду народ таки знає. А про автономію Могилянки , так вона традиційно єавтономією за історичної традиції і самовпорядкуванні як приватний університет. Чом суд не враховує приоритетні документи самого походження Могилянки. От наприклад Київський університет Св. Володимира а нині Т.Г.Шевченко, започатковано указом імператора, та наслідувано державою. А Могилянка самоврядна по походженню (народженню), як і "Острозька академія".

Тільки Табачник міг шукати аналогії за межами України.Як історик він не знайшов прикладу. Напосів на беззахистну жінку. Таки не гусар (не джентльмен)...

Коментарі

Табачне сміття, що з нього взяти...
+2

Біда, що народ і студенти не можуть свого поставити, а харант - неук на службі антиукраїнского олігархоімперіалізму, за підтримки компрадорскої КПУ
діму-табаку - в ср..у!
Табачнику пять баллов за это: для меня то, что более всего вызывает презрение - это светские львы и светские львицы.
Он чётко указал на то, что это просто животные :)
Освіта!До чого тут Табачник? Чи він не дає розумному розвиватись, а дурню спати?
Не подобається Міністр? В чом саме? Які його новшества не можуть врахувати вибір студентів, вчитилів. Якщо форма НАВЧАННЯ ПРИВАТНА?
Чим Міністр порушає УСТАВ ПРИВАТНОГО закладу?
Коли вже МИ станемо ПРОТЕСТУВАТИ в ЮРИДИЧНІЙ ПЛОЩИНІ?
Бо якщо це не просто амбіції юності і натхнення пилу боротьби, то ДИПЛОМАТИЧНО , колегіально треба йти до МЕМОРАНЕДУМУ твк званої просвітницької УГОДИ.
А так чотири роки хтять зміни портрету Міністра. Що з цього вийде , а нічого, крім метушні!
Що сказати СТУДЕНТАМ? Не ведіться на балачки!Демонстрації, революції! Цим Ви тільки підкреслюєте свою беспорадність і залежність до Влади або її опонентів.
Я конечно спокойно отношусь к Табачнику, как обычному чиновьечему среднестатистическому мудаку, но это его высказывание возмутило и меня. Могилянка старейшее учебное заведение Украины, которое по праву является ее гордостью. Оскорбляя этот университет, Табачник нанес оскорбление всей истории украинского образования. Министр образования Украины не имеет права делать такие заявления.
+1

Дякую за розуміння. На днях дізнався про більш старовинне Ставропігійське братство Львова - 1403р., що стало взірцем освіти і просвіти середньовічної Європи. Ще є старовинний університет "Острозка академія".
-1

да ладно вам Алесандр)) Наши нацюки извечно проклиают историчесю кафедру Могилянкии её основаеля которая 10 лет зеведовала-Наталью Яковенко, и всё из за того шо они посмели издать правдивый учебник без идеологии бандеризьма-шовинизьма))
Последниепример-на истправде напечатали идиотскую статью некого Палия том шо шаровар и проч. и сами украинцы не имеют отношения к тюркам, а естественно-арийские))
Я в коментах со всеми ссылками напечатал несколько отрывков из учебника НАУКМА, прпо украино-тюркские корни и ваще про этногенез украинцев как народа.
И шо вы думаете?? Меня модер сразу же забанил с пометкой-за шовинизм))
Вот вам и отношение реальное к Моилянке)))
Существует две Украины-украина Могилянская и украина нацюковская))ИМХО
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі