Блоги → Перегляд

Відірвемо голови, руки і ноги - закопаємо! От тільки кого і за що? Чи вистоїть народ в умовах клептократії?

П'ятниця, 06:15, 01.03.13

Рейтинг
5 0
Переглядів
2216

0
0
У цій статті згадуються

Навряд чи в історії України знайдеться Президент, який би настільки яро боровся з корупцією, як Віктор Федорович Янукович. Принаймні, якби західний обиватель стежив за його висловлюваннями, то точно б подумав, що в Україні давно вже винищили останнього корупціонера.

Та не все так склалось як гадалось. Фарс в маніфестації проявів корупції з усіх щілин провладних кабінетів. І ніякі піар кампанії того не перекриють. Навпаки! Те що роблять з свободою слова і справедливістю виглядить як непрофесійна бутафорія. Навіть Ющенко не дозволяв собі забрати подароване у дітей... А от з одеського садочка іграшки завезені для трансляції ощасливлених увагою президента діточок вивезли зразу по завершенню програми.

politics.jpg

Хронологію нерівної боротьби нового президента з корупцією можна вести відразу ж після інавгурації - з лютого 2010 року. Тоді якраз пішли чутки про скупку нардепів у Раді для входження в нову більшість, на що без п'яти хвилин Президента висловився про всі корупціонерів країни.
«Моя реакція буде однозначна. Я ні в якому разі не допущу,щоб корупціонери керували політикою. Я буду випалювати це явище каленим залізом », - вперше запустив цю вже легендарну фразу
Янукович 10 лютого 2010 року.

photo_38273.jpg

Але хто не нехтував увагою до особи Януковича, ще під час "примерства" за "Універсалом", то в той період США "надало" в управління і без будь яких звітів 60млн. долларів на боротьбу з корупцією, розігріваючи апетити такого послідовного в своїй діяльності Федоровича, з польським корінням і з білоруської Януковки. Про апетити та стиль життя харанта в різніх умовах за таке неоднозначне життя багато вже написано. Важливо про наслідки... чи насліування... Що нам чекати, коли нам гарантовано кабвнет виконавчої влади, що звик жити на кредити під чужі гарантії. Причому кишенькові заначки сім'ї навіть за кордоном помічають, як наприклад прибутковість банку мажора-стоматолога за рік перевершили самі прибуткові світові кампанії. А у них новітні технології і тривале життя в бізнесі. А тут початківець, і ... о-ба-на... Мабуть з допомогою "філософського каменю" з рецептів Віктора Федоровича.

У вмінні домовлятися Федоровичу не відмовиш... Саме так. Мало хто відмовляв. Попередній досвід явно позитивний. Бо інакше не було би такої стрімкої кар'єри, котрій дивуються навіть самі найавторитетніші авторитети.

Ми очікуємо в п'ятницю нових яскравих фей'єрій. Воно наче і на часі, щоб імідж надолужити доступної і своєю в доску людини. Мабуть таки не кожному руки люди цілують. Та схоже що це і подобається обом сторонам. Духовним життям Федорович теж не гребує... чи то гріхи на всяк випадок спокутує... Та нам то яким боком...

Набагато важливіша небезпека для народу України є боргова яма, в яку Янукович з Арбузовичем та Азаровичем бажають завалити народний "добро-бут". "Добро" відходе олігархату, а "бут" (бутове каміння) накопичує народ. От чи це буде це знаряддям пролетаріату, чи надгробок втраченим надіям - час покаже.

Влада України має намір в 2013-2014 році суттєво збільшити обсяги позик і держгарантій, щоб профінансувати програму стимулювання економічного зростання, що сповільнилося через скорочення глобального попиту на ключовий український експорт-металургійну продукцію.Рост незабезпечених держвитрат суперечить рекомендаціям
Міжнародного валютного фонду, у якого країна хоче запозичити $ 15
мільярдів і, на думку опозиції, веде "в боргову яму".

Уряд на засіданні в середу за участю президента
Віктора Януковича затвердив дворічну програму, що передбачає вливання близько 380 мільярдів гривень (приблизно $ 47,5 мільярда) в проекти модернізації виробництва та інфраструктури, які будуть схвалені урядом.

photo_38280.jpg

"Зношеність" всього і вся ", як не дивно,
не тільки проблема, але на нинішньому етапі - головний ресурс розвитку
економіки ", - сказав Азаров.

Представники уряду не вказали, на яку суму може
бути збільшений обсяг державних позик порівняно з початково затвердженим
показником.

Відповідно до держбюджету 2013 року, річний обсяг держпозикскладе 129,4 мільярда гривень ($ 16,2 мільярда), у тому числі зовнішніх - 36,5
мільярда гривень ($ 4,6 мільярда), внутрішніх - 92,9 мільярда ($ 11,6
мільярда).

У 2012 році Мінфін зайняв на внутрішньому ринку 64,2 мільярда
гривень ($ 8,0 мільярдів), на зовнішньому - 38,8 мільярда гривень ($ 4,85 мільярда).

Дефіцит держбюджету досяг в 2012 році 53,4 мільярди гривень ($ 6,7 мільярда), або 3,8 відсотка ВВП, вдвічі перевищивши спочатку
заплановану на рік суму і дефіцит 2011 року.

"Шлях до боргової ями"

Опозиція назвала програму нереалістичною і небезпечною. "В ній немає жодного конкретного кроку, що необхідно робити в країні - в економіці, в соціальній сфері ", - прокоментував Арсеній Яценюк, керівник парламентської фракції партії "Батьківщина", лідер якої екс-прем'єр Юлія Тимошенко, основний політичний суперник Януковича, отримала семирічний вирок за газову угоду з російським лідером Володимиром Путіним.

Депутат правої націоналістичної партії "Свобода"
Андрій Іллєнко назвав програму "фікцією",  враховуючи "слабкий бюджет "і" великий дефіцит ".

"Міркування про держгарантії і нові кредити в найкращому випадку обернуться нічим. У гіршому - уряд і президент заженуть нашу країну в ще більшу економічну кризу і ще більш глибоку боргову яму ", - йдеться в коментарі Іллєнко, оприлюдненому на сайті "Свободи".

Міжнародний валютний фонд, з яким Україна в січні почала переговори про нові кредити на суму близько $ 15 мільярдів, пообіцяв наприкінці березня продовжити підготовку програми реформ, яку він міг би підтримати своїм фінансуванням.

Проте ключовий кредитор попередив, що владі необхідно
вжити заходів до скорочення дефіциту державних фінансів і держкомпанії Нафтогаз, діяльність якої збиткова через низькі тарифи для населення і комунальної енергетики.

У 2011 році МВФ заморозив фінансування попередньої програми через те, що влада відмовилася підвищити тарифи.

Минулого тижня Янукович сказав, що Україна не має наміру підвищувати тарифи на газ для населення, всупереч рекомендаціям ключового кредитора. Представник МВФ Макс Альєр в середу на конференції, організованої інвесткомпанією Dragon Capital, підтвердив, що підвищення тарифів залишається основною вимогою фонду.

"У нас стриманий оптимізм, оскільки думаю, що ми
знайдемо вирішення тих питань, які обговорювалися, в тому числі те, що стосується
валютного курсу, тарифів, питання дефіциту Нафтогазу України, який сильно
впливає на наші бюджетні процеси ", сказав на цій же конференції міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

Напомнім, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко заявив що ініціатива Кабміну щодо активізації економіки 2013-2014 рр.. "Вбиває конкуренцію", додавши, що не відчуває оптимізму щодо нової програми.

Порошенко був у КМУ самим професійним фахівцем. Не довіряти йому немає сенсу. Влада з перевагою "сімейних" бізнесінтересів є дуже небезпечною для економіки і державності України. Ми спрстерігаємо як вони руйнуються, а не зростають. Народ поки що не має того єднання, щоб захиститися від антинародної та антидержавної ДІЯЛЬНОСТІ корумпованої українофобської та антинародної клептократії.

І ще один кульбіт.

Уявний контроль

Згідно проекту закону, опублікованого на сайті Міндоходів, передбачається повністю змінити статтю 39 Податкового Кодексу. Контролю будуть  піддаватися операції між пов'язаними особами та операції з суб'єктами, зареєстрованими в країнах, де податок на прибуток на 5% нижче, ніж в Україні.

Зауважимо,що формально дані норми навіть  жорсткіше рекомендацій ОЕСР, що пропонують контролювати тільки операції між пов'язаними особами. Однак як вимоги законопроекту Міндоходів, так і моделі закону ОЕСР працюють тільки тоді, коли податкові органи мають справу з прозорими компаніями. Хоча Законопроект і містить вельми розширене тлумачення того, які компанії є пов'язаними, він не може враховувати навіть такі поширені в Україні неформальні, але вельми надійні зв'язки як сговір, кумівство, приналежність до одного кримінального клану, або наявність компромату для шантажу. Відповідно компанії двох друзів дитинства ніяк не можуть бути визнані пов'язаними, оскільки неможливо довести, що дві людини є друзями, а не посварилися буквально вчора через підозри Першого про наявність «нестатутних відносин» його дружини з другим, або на грунті невдалої п'янки.

Звичайно, є й більш витончені способи обійти вимоги закону. Можна так глибоко заховати зв'язки між контрольованими одною особою компаніями за допомогою різних юрисдикцій, трастів, номінальних утримувачів та підставних директорів, що українські правоохоронці ніколи не зможуть не тільки довести, але і встановити відповідні зв'язки.

Тож як звучить відоме гасло: Мафія безсмертна!

Коментарі

Мафія безсмертна!
================
Але все має свій кінець.
Чувакі, кому і для чого ці ваші принизливі і безпорадні причитання?!
0

Пане Дмитре. Спочатку звіра пізнають по повадкам... А потім домовляються, як з ним розвбратися. А ви Дмите на ввовка ходили?, Чи може на лиса? Хуторянство та ваші зауваження не до справи... Пан Роман Збережан правий. У всього є свій кінець....
0

Насправді, пане Георге, безграмотність безмежна.
0

Може про вашу компетенцыю з'ясуємо спочатку? Ви знов про діа-мат?
Для початку слід перестати платити хабарі.
Потім відмовитись платити податки.
Потім завершити формулювання нової системи (Закону) і стати за неї на боротьбу. Боротись слід не за лідерів (які завжди зрадять) а за ІДЕЇ (які вічні).
А злива нарікань, вона ніц не змінить.
0

Доцільно... А чом ми про ідеї так сладо обговорюємо. Я не раз звертав увагу про безідейність та неструктурованість партійного життя України, як субїєкта політекономічного життя...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі