Субота, 01:20, 06.07.13

Рейтинг
2 0
Переглядів
1940

0
0

Звістка про жорстоке зґвалтування Ірини Крашкової у селі Врадіївка на Миколаївщині відгукнулася хвилею мітингів, що прокотилися по Україні. Не обійшли вони й Луганщину.  

Ленінський комуністичний союз молоді України в особі трьох активістів на чолі з першим секретарем Луганського міському комсомолу Станіславом Шиманським ініціював проведення акції протесту, солідарності та занепокоєності в Луганську просто неба перед традиційно зачиненими вікнами облдержадміністрації. Керівник акції запевнив журналістів, що кількість учасників мітингу свідчить про те, що «люди бояться вийти на вулицю» і «впасти в пильне око міліції». «Ми схарактеризували акцію трьома гаслами: протесту - проти безладу і свавілля «перевертнів у погонах», занепокоєності - оскільки молодь України не відчуває себе захищеною, бо замість того, щоб розраховувати на допомогу міліціянтів, молоді люди їх просто бояться; та акцію солідарності з тими, хто постраждав від неправомірних дій правоохоронців та влади. Ми підготували резолюцію-звернення до міністра Управління МВС України пана Юрія Захарченка, яку потім передамо товаришу Пристюку з вимогою покарати злочинців відповідно до букви закону. Ми хочемо, щоб насильники опинилися за ґратами !», - закликав Станіслав Шиманський.

Здавалося б, звичайна ситуація...Адже зґвалтування, насильницькі дії і вбивства відбуваються щодня в кожній області, але широкого розголосу чомусь набувають тільки поодинокі випадки і тільки на Миколаївщині...

Пригадуєте трагічну історію Оксани Макар, за долею якої спостерігала уся країна завдяки доблесній «роботі» ЗМІ, які потурбувалися «розсекретити» ім'я і прізвище дівчини, нехтуючи морально-етичними нормами? «Миколаївські насильники» - саме так стали називати кримінальні елементи після злочину у Миколаєві. Того разу випадок був настільки резонансним, що «затемнив» всю українську криміналістику на деякий час, а його відлуння чується і по сьогодні. Тоді, так само як і у випадку з постраждалою з Врадіївки, злочинців було троє, тільки то були звичайні громадяни, а цього разу - представники Закону! І це не єдиний збіг...

Після випадку з О. Макар, голова прес-служби МВС заявив під час брифінгу: «Оксана, як з'ясувалося, прийшла в бар «Рибка» у стані алкогольного сп'яніння. Потім, коли вона і ще троє підозрюваних опинилися вдома у одного зі злочинців, усі четверо почали розпивати горілку, а коли Оксані стало погано, вона пішла в кімнату і заснула. За словами жертви, підозрювані, скористались її станом і скоїли злочин».

У жертви з Врадіївки, за однією з версій, подібна історія: дівчина нібито особисто знала міліціянтів, які час від час навідувалися до неї, загравали та жартували, а одного разу навіть усі вкупі ходили у нічний клуб, де стовідсоткові витрати брали на себе майбутні злочинці, в той час як жертва радо приймала подібну «увагу». Потім жінка сіла в авто до правоохоронців, добровільно згодившись «прокотитися». І тут-то й стався злочин.

За іншою версією, жертва не була особисто знайома з насильниками. І з них міліціянтів було лише двоє, третій - єгер, який так само не входив до кола знайомих жінки. Так, за деякий час до скоєння злочину, троє покидьків силоміць штовхнули жінку в машину і увезли. Згодом, думаючи, що вона померла після зґвалтування, вони залишили її «труп» просто неба, і поїхали. Ту ж саму історію простежуємо і у випадку з Макар: коли дівчину підпалили, насильники так само думали, що вона не вижила, і поїхали з «чистою» совістю.

А чи не забагато збігів?.. Типові випадки зґвалтування, якими просто кишить Україна, залишаються без уваги, а в цей час гучні скандальні кримінальні події, що отримують розголос у ЗМІ, відбуваються саме на Миколаївщині, приковуючи пильну увагу громадськості, та ще й підпадають під особистий контроль Президента України? Чому саме цей регіон викликав такий підвищений інтерес не тільки журналістів, але й, перш за все, влади? І чи дійсно так вже можновладці «турбуються» про народ чи «собака заритий» в якомусь іншому, глобальному політичному питанні? А може справа у самій області чи місті? Можливо, влада просто «грає» на таких випадках, ведучи політичну війну одне з одним, наприклад, між владоможцями Миколаївщини і верховною владою України? Чому? Про це навряд кому відомо на сто відсотків. Адже кулуари влади - це темна прірва, яка поглинає все правдиве і ховає у безмежному днищі цинізму та скверни.

Цікавлячись цими двома подіями, кожний з вас може знайти достатньо і навіть більше інформації в Інтернеті за посиланнями, але в жодному з матеріалів ви не знайдете дійсної причини і підґрунтя роздмухування цих скандальних кримінальних випадків. «Шукай вітру в полі!», тому й залишається мислячим громадянам виробляти свої версії, спираючись на ті «факти», які подають ЗМІ, але жодна з версій не може бути певною.  

Все з теми «Оксана Макар»:

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%9E%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D1%8B_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80

http://lurkmore.to/%D0%9E%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80

http://life.obozrevatel.com/people/70219-oksana-makar-snitsya-babushke-v-svadebnom-plate.htm

http://wlna.info/lenta/41314-oksana-makar-pust-govoryat-video.html

http://kp.ua/daily/290312/331521/

http://obozrevatel.com/crime/23650-zavershilis-pohoronyi-oksanyi-makar.htm

http://uavip.ru/video/shou-peredachi/pust-govorjat-19-03-2012.html

http://kpravda.com/oksana-makar-zverskoe-iznasilovanie-v-nikolaeve/

http://press.org.ua/incidents/iznasilovanie-v-nikolaeve-poslednie-novosti-o-sostoyanii-oksany-makar

http://vsekommentarii.com/news/2012/03/14/5801406.htm

http://www.mediaport.ua/news/ukraine/81317/skonchalas_jertva_iznasilovaniya_v_nikolaeve_oksana_makar

http://janarmenian.ru/news/21483.html

http://society.lb.ua/accidents/2012/03/15/141270_minzdrav_sostoyanie.html

http://news.tochka.net/112130-shok-v-nikolaeve-iznasilovali-i-sozhgli-devushku-video/

http://globalist.org.ua/shorts/94367.html

Все з теми

«Зґвалтування Ірини Крашкової з села Врадіївка на Миколаївщині»:

http://glazoo.livejournal.com/1036668.html

http://korrespondent.net/ukraine/events/1576480-rezonansnoe-prestuplenie-v-nikolaevskoj-oblasti-pshonka-uvolil-vradievskogo-rajonnogo-prokurora

http://urainform.com/ru/society/2013/07/02/arestovan-tretij-figurant-iznasilovanija-okolo-vradievki

http://kp.ua/daily/theme/2547/

http://vlasti.net/news/169440

http://panorama-mukachevo.com/2013/07/03/56072/

 

Коментарі

розголос цієї справи не тому, що комусь це треба, а тому, що люди згуртувались проти злочинних дій і налякали владу, що панічно боїться протестів. Інша справа, що це використовують політики для піару. Комуністи в таких випадках завжди запізнюються, бо вся їх енергія (а особливо генерального секретаря) направлена на боротьбу з фашизмом на Західній Україні і реставрацію памятників вбивцям.
+2

+
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі