Блоги → Перегляд

УНА-УНСО відстояла інтереси працівників Коростенського щебзаводу?

Субота, 12:41, 13.07.13

 

Четвер і пятниця в Коростені були більш ніж напружені! Заводоуправління Коростенського щебкомбінату захоплене особами кримінальної зовнішності, робота комбінату зупинена, працівники на вулиці, перекривають міжнародну трасу   Київ-Ковель-Варшава. Під заводоуправлінням ще кілька автобусів  „бойовикового" персоналу і враження таке, що  міліція захищає тих, хто забарикадувався в заводоуправлінні від сотень розлютованих працівників, котрих  ця війна за власність може позбавити шматка хліба.

Тут же пішла масова замовна кампанія дезінформації. Мережа інтернет почала наповнюватися приблизно таким текстом:

 

„Учора в ЗМІ з'явилась інформація про те, що на Коростенському щебзавод нібито відбувається рейдерський захват підприємства.

Утім, міліція вранці повідомила, що ніякого захвату не було, а завод працює у звичному режимі. Відбулась цілком законна зміна власника.

Сьогодні вранці люди спокійно вийшли на роботу і почали працювати з новим керівництвом.

Але вже пообіді до заводу приїхали представники УНА-УНСО на чолі з Ігорем Мазуром та "нашоукраїнцем" Володимир Цибулько ( з якого б це милого  я був в НУ, хіба що тому що пройшов до ВР за об"єднаним списком НУ, але зразу ж війшов у фракцію УНП???.)

Разом з їхнім приїздом біля заводу з'явились камери журналістів "5 каналу" та "Інтера". Вони кажуть, що приїхали знімати заворушення на заводі.

Працівники щебзаводу в свою чергу звинувачують журналістів у тому, що вони нібито приїхали знімати замовні сюжети.

Натомість журналіст "Першого житомирського" розповідає, що заворушень поки що немає. Але у зв'язку з приїздом міліції, журналістів та активістів робота щебзаводу просто заблокована."

Завод не працює. Сотні робітників на вулиці. Члени  їхніх родин, а це ще кілька сотень людей зі своїми дітьми, стоять під заводоуправління. Кілька сотень правоохоронців зосереджені в околицях заводоуправління включно з „Беркутом". І інтернет наповнюється відвертою „дезою". І у всьому винні не "окупанти", що захопили завод, а кілька журналістів, котрі заважають спокійно захоплювати заводоуправління!!!!

Так ніби й не було цього брутального захоплення, десятків дубових кілків на озброєнні бойовиків, котрі потім під натиском робітників вискакували з вікон і даху - це побачили працівники і представники міліції, коли роззлючені робітники повикидали з приміщення „окупантів". УНА-УНСО підтримала колектив своїм досвідом та практикою ведення переговорів із представниками органів внутрішніх справ, котрим і справді, до їхньої честі, в певний момент вистачило такту і досвіду не перевести сутичку у „врадіївський" формат. А те, як рейдери і  політики, що їх обслуговують, вміють виставити винуватцями всього міліцію,  українці переконувалися неодноразово. Цього разу конфлікт не переріс у формат Врадіївки, але рейдерські війни тільки готуються спалахнути з новою силою - адже зараз мертвий політичний сезон і не надто є кому,  якщо не депутатською „коркою"  та власною присутністю, стати на бік простого  робітника, то хоча б добрим словом.

 

 

 

Коментарі

12345 67890 12:56
+1
Не всё так плохо в нашей стране.
А що, політична проститутка Володимир Підпишицидульку вже вступив в УНА-УНСО? Чи він тут збоку? Якщо вступив, то шкода унсовців. Якщо, ні то Слава Нації - смерть ворогам!
Не піклуйтеся так емоційно!В УНА все добре й без моїх зусиль!
+2

Слава Господу! Боже, бережи УНА від таких цибульок!
гадаю у Вас дещо спотворене уявлення про мою персону - оголосіть б.л. весь перелік моїх гріхів і претензій до мене і порівняйте їх із власними чеснотами, аби я мав уявлення про те, хто Ви, чого досягли в цьому житті, і в чому моя провина перед Вами персонально!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі