П'ятниця, 11:58, 13.09.13

Рейтинг
4 0
Переглядів
2081

0
0
У цій статті згадуються

12 вересня, активісти Чорного Комітету та Молодого Народного Руху провели акцію проти міліцейського свавілля під час якої пропагували "культ насильства" та розпалювали "національну ворожнечу".

sSRpiEtdYLA.jpg

Приводом для проведення акції стало переслідування координатора Руху ФОНД-УПА Андрія Подільського, якого звинувачують за ст. 300 КК України за зберігання футболок із зображенням схожим на Віктора Януковича з крапкою на лобі. Під час обшуків в громадського активіста було вилучено диски з патріотичними фільмами та націоналістична література (список додається).

Учасники акції стояли з плакатами "І вражою злою кров'ю волю окропіте!" та "Не дам же я вражим ляхам в Україні добре жить". Також молодь прийшла у патріотичних футболках Руху ФОНД-УПА "Незабаром кари час" та "Козача потилиця нікому не хилиться". На акції також був присутній активіст Чорного Комітету у футболці із "міченим Януковичем".

Q8ni7m85ss0.jpg

 

 

Частина учасників заходу прикривала свої обличчя масками для того, щоб відповідати іміджу "екстремістів", якими їх хочуть подати працівники міліції та СБУ.

Також активісти принесли з собою "екстремістську літературу" та "контрафактні диски" з якими пропонували ознайомитися перехожим.

За словами громадського активіста Артема Бондара подібні "заклики до насильства та жорстокості" можна легко знайти в будь-якому шкільному підручнику. На його думку, справжнім приводом для переслідувань Андрія Подільського стали футболки з "непристойним зображенням" схожим на Віктора Януковича.

"Будь-які політичні репресії призводять до зворотного ефекту. Замість того, щоб придушити анти владний рух, він лише набирає обертів", - зазначають організатори акції.

Нагадаємо, що за поширення такого зображення ув'язнені сумчани Володимир Никоненко та Ігор Ганненко.

7F2bj3u-V58.jpg

8FiXo1bWN4o.jpg

8KTBo-QLa3s.jpg

DLhs-MXq-EY.jpg

 

NFJEHOLO5bw.jpg

qIlyvjzINSI.jpg

HewoxpYXEFY.jpg

DMg2FqLaok0.jpg

 

Список речей вилучених в Андрія Подільського:
- книжки Д.Яроша "Нація і революція ", "Слово до побратимів",
- диски з історичними фільмами: "Три любові С.Бандери" ,"Роман Шухевич", "Радянська історія", "Золотий вересень", "ОУН-УПА – легенда спротиву", "Невідома Україна", "ОУН-УПА. Історія", "Служба безпеки ОУН", "Між Гітлером і Сталіном", "Пацифікація на Галичині", "ОУН, партизани, НКВД", "УПА чи НКВД" , "Собор на крові".
- диски з художніми фільмами: "Нескорений", " Залізна сотня", "Вишневі ночі", "Останній бункер", "Страчені світанки", "Голод 33".
- диски з музикою укранських виконавців: Ірини Лончиної, В.Вермінського, А.Менцака тощо, гуртів "Соколи", "Тартак", "Кому вниз" і т.д.
- диски з християнськими, весільними піснями, мультфільмами

http://chorkom.info/

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі