Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Понеділок
15:10
06.07.20
Речь Трампа на годовщину американской незалежности, с переводом на украинский контекст
Взагалі-то ,в борьтьбі в першу чергу гинуть найкращі, найпринциповіші, самі мужні, так що це лажа ,а не теорія. Союз-аполон -це 1975 і ніяких польотів на Місяць там не планувалось. Від теорії золотого мільярда давно відмовились на самому Заході і ніякий Сцикунов їй не допоможе...

Понеділок
13:49
06.07.20
Речь Трампа на годовщину американской незалежности, с переводом на украинский контекст
Взагалі то цю думку оспорював Анатолій Цикунов своєю теорією про "Золотий мільярд". Він зазначав, що дана теорія зародилася в США, і згідно неї, на планеті повинно лишитися близько мільярда людей аби вистачило ресурсів на всіх! Але цей мільярд, повинні бути кращі із кращих, найбільші інтелектуально розвинені люди, від яких могла бути користь! Алкоголіки, наркомани, повії, хворі, дурне рядове населення, зеки, тобто другосортні мали померти внаслідок війн і пандемій. До чого тут українці, коли це стосується всіх рядових, без різниці національності (і в тому числі русские). Мають вижити кращі з кращих в США, Канаді, Європі, Японії, Кореї, Китаї, Австралії, Аргентині. Жителям країнам "третього світу", а саме Латинської Америки, Африки, пд-сх Азії (так як вони є інтелектуально відсталими, але краще розмножуються, аніж інтелектуально розвинені) - "світить загибель". І тут уже нікого не врятує, ні соціалізм, ні комунізм, ні демократія! І з кожним десятиліттям населення планети все росте і росте (за рахунок Африки, Латинської Америки, пд-сх, центральної Азії, які є відсталими, але хочуть жерти і паразитувати на прогресі Білих), а космос ще "життєво" не почали захоплювати, тобто свої поселення робити! До речі у 80-х роках, було дві спільні експедиції США і СРСР на Місяць - "Союз-Аполлон", так вони не вернулися. І є версія, що вони нарвалися на позаземні цивілізації, але вирішили не повідомляти про це населення планети, аби не було паніки та істерії. І є один аргумент в користь цієї думки, що після того США, Росія, Китай та інші, дуже активно почали звертати свої програми щодо Місяця, і різко зацікавилися Марсом! Тому ця теорія Цикунова про "Золотий мільярд", і ще як нині актуальна, бо вона виглядає ще більш реалістичніше, аніж початок швидкого заселення людьми космічного простору!

Понеділок
08:21
06.07.20
Новое административное деление Украины
вы в каждой бочке затычка. Ваше мнение ничем не обоснованно, и абсолютно не интересно. Вы в своих высказываниях не приводите никаких аргументов.

Неділя
21:05
05.07.20
Допоможіть хворому
От і не псуйте собі неділі! Відпочиньте і подивіться чергові політичні дебати, на якомусь політичному каналі, яких у нас, уже багато!

Неділя
20:57
05.07.20
Допоможіть хворому
Не забувайте, що Західна Німеччина, була окупована після війни США і Британією, які принесли свою демократію. І їхні євреї з тих часів намагаються знищити нашу націю! Але в них просто так це не вийде! Ідея пангерманізму, ще не померла! І Ви знаєте, що в сучасній Німеччині, в нас німців Східної Європи та СНД, бачать відчайдушних неонацистів. Хоча багато східноєвропейських німців набагато більші реваншисти і вірні Нацизму, Расизму, аніж ті німці, що на нашій історичній Батьківщині. А так уже 75 років, Німеччина терпить демократію, яка нині вчиняє ГЕНОЦИД БІЛИХ!

А емігранти в Європі активно почали зявлятися з 90-х років, коли потрібні були "дешеві робочі руки", проте ті "руки" працювати не хочуть, а живуть на державні виплати, демократія, як не як! Тема емігрантів, це задум американських єврейських масонів, які активно після війни ведуть цілеспрямовану політику "ГЕНОЦИДУ БІЛИХ".

Пане Дмитре! Які в мене казки в голові? Пангерманізм і далі, це національне виховання, а не байки!

Неділя
09:37
05.07.20
Допоможіть хворому
Вова, без наукової основи світогляду у тебе в голові купа хаотичних казок. І ти свідомо не хочешо у ній наводити хоч якийсь лад. Я такими мареннями не хочу псувати собі неділю. То відповім десь у будень.
А ти тим часом подумай, чого ж це основна маса німців та запоросила мільйони кольорових нероб до себе на повне утримання, від якої саме ідеології.

Субота
23:21
04.07.20
Допоможіть хворому
Ви б і Гітлера в комунізмі звинуватили, і що він "тваринно" перешкоджає новаторам Дубенського району, і "люто" ненавидить новизну! І що він має "антиринкове мислення", а те що за 6 років вивів країну з кризи, плювати! От Дмитро Клець краще знає! Як зробити економічний добробут! Тільки з його добробутом Німеччина і досі мріяла б про Саарську область, не те що окупація всієї Європи.

Субота
23:05
04.07.20
Допоможіть хворому
Ви особі, яку виховували діди в ідеях пангерманізму, ліпите демократію! ВИ ЦЕ РОЗУМІЄТЕ, ЧИ НІ???

Субота
23:02
04.07.20
Допоможіть хворому
Пане Дмитре! Почитайте поняття ідеологій, бо Ви он вже не можете відризнити нациста від комуніста, демократа від анархіста.

І напишіть людям, як у Вас там з пошуком контактів Віктора Павліка, бо мова, то починалася саме за це!

Субота
22:54
04.07.20
Допоможіть хворому
Це Ви не брешіть! І дайте відповідь на питання, хто "самодури", батьки чи діди? Тут вже Ви не відвернетися! Бо в школі і університеті, мене ніхто не вчив німецькій мові, пангерманізму, теорії про "життєвий простір і ресурси", і ідеям ідеології, яка колись була в Німеччині, і я думаю, Ви здогадалися, що це! Тому не ліпіть мені Вашої демократії і комунізм. Не за ці ідеї загинули мої прадіди в Другій Світовій, вони воювали проти них!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.