Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Понеділок
18:58
25/06
Про метод поліграфії і можливість фальшування і домовляння.
Актив, пасив ... - Це питання термінології.

Те що є кому підставити... Це без сумніву.
----
Навіщо підставляти? Дурепа сама влізла. А те, що хтось від цього виграв - Це без сумніву

Не грати? Так я й не граю сценаріїв. Моя думка щодо неї змінилася приблизно через три доби після її звільнення. остаточно закріпилася трішки пізніше (коли з Медведчукам загравати стала. А те що моя думка збігається з поточним сценарієм олігархів - то не моя проблема, різномасних сценаріїв.

Понеділок
15:05
25/06

Понеділок
15:05
25/06

Понеділок
14:06
25/06
Це перехід межі!
І ще, подивіться один з моїх перших блогів на політіко 6 років тому мої погляди на партії, владу і громадянське суспільство http://politiko.ua/blogpost86285 та пропозиції введення кримінальної відповідальності політиків http://politiko.ua/blogpost86225 питання підняті у статтях залишаються актуальними і тепер.

Понеділок
13:59
25/06
Час не чекати, а діяти.
треба перекласти слово "воркшоп"

Понеділок
13:42
25/06
Це перехід межі!
А нічого нового я Вам не скажу, щоб впливати на ситуацію, в країні повинно визріти громадянське суспільство здатне тиснути на владу кожен день, 24 години на добу. Ми це можемо, але не доводимо справ до логічного кінця, два майдани нас нічому не навчили бо не були покарані винні, а безкарність породжує вседозволеність. Хтось сказав, що політика - це вміння домовлятись, от політики і домовляються один з одним "ти мені, я тобі". Якщо ми будемо і надалі керуватись принципом "моя хата з караю" то місце згадане Вами нам гарантоване.

Понеділок
09:45
25/06
​Юля – еще и воровка украинской Конституции
Савченко чи Тимошенко, але не Порохівна чи Луценчиха

Неділя
23:37
24/06
Це перехід межі!
Тоб то вважаєте що маємо погодитись з виділеними нам місцем тварин до забивання? Чи маєте інші засоби впливу на ситуацію ?

Неділя
23:18
24/06
Це перехід межі!
Згідний в одному, держава не виконує свої функції.

Неділя
20:57
24/06
Це перехід межі!
Знаєте, якщо справедливості держави як сили немає то погроми стануть нормою ... До речи чому вважаєте що це мирні люди ? Це неосвічені демотивовані і деморалізовані люди. Вони в 12 одружуються, роблять массу дітей, вигрібвють на них державні гроші і лазять по мусорнках тому що ті гроші десь діваються, наприклад збираються іх вождями які в свою чергу організовують інші рівні кримінального бізнесу. Грубо кажучи маємо автономну організовану армію яка в разі гуманітарної катастрофи швидко прикладає місцеве роздрібного населення... Яка вероятність того що катастрофа для нас не відбудеться ?
В 90 маса людей рвалась з міст грабувати села на предмет щось здерти. Останні роки крадіжки з городів та збір макової соломки це просто шокова проблема. 9 бочок по 200 літрів кокнара з терміном придатності в два тижні бачив на власні очі. Це хтось збирання , транспортує, охорогяє , переробляє, розповсюджує. Наша правова система не дасть ради... Доки немає відповідальності за свою землю чужі будуть хазяйнувати а своїх будемо бездоглядності карати...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.