Обговорення → Перегляд теми

Ющенко спільно з Партією регіонів намагається відправити у відставку Луценка, - заява фракції БЮТ Видалити тему

Тарас Токар Субота, 22:27, 12/12
11.12.2009 | 15:00
Заява фракції БЮТ у Верховній Раді України

Останніми днями президент Ющенко розпочав безпрецедентну кампанію по дискредитації правоохоронних органів та міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Засоби масової інформації активно цитують його голослівні обвинувачення, які повністю дискредитують та підривають довіру суспільства до всіх без винятку представників правоохоронних органів.

Є цілком очевидним, що такі заяви пана Ющенка робляться за прямими вказівками керівників Партії регіонів.

Спільне рішення Януковича та Ющенка провести кадрові чистки у правоохоронних органах – це реакція на антикорупційну кампанію Кабміну. В.Ющенко розуміє, що багатьох з його друзів та родичів зачепить хвиля боротьби з хабарництвом, тому він особисто зацікавлений у відставці міністра Луценка.

Пан Ющенко в істеричному тоні дозволяє собі прямі образи Юрія Луценка та його відомства лише через те, що він не допомагає президентові компрометувати та критикувати Юлію Тимошенко. Найбільше роздратування у Партії регіонів та В.Ющенка викликає те, що МВС під керівництвом Ю.Луценка займає нейтральну та професійну позицію щодо резонансних справ, пов’язаних з БЮТ чи Прем’єр-міністром України.

Верхівка Партії регіонів вже давно вперто і безуспішно намагається послабити Уряд Тимошенко. В українському парламенті неодноразово робилися спроби відправити найбільш принципових і ефективних міністрів у відставку. При цьому лідери ПР вдаються до наймерзенніших дій: залякування, шантажу, підкупу народних депутатів незалежно від того, до якої фракції вони належить. Так, за відставку міністра праці та соціальної політики Людмили Денисової народним депутатам пропонувалися кошти у сумі 50 тисяч доларів США.

Чим ближче Україна наближається до виборів, тим масштабнішими і відверто цинічними стають методи ведення виборчої боротьби, які використовує Партія регіонів.

В ПР чудово розуміють, що у відкритій, чесній і прозорій виборчій боротьбі Віктор Янукович ніколи не стане президентом України. Саме тому Партія регіонів покладає всі надії на свої старі перевірені методи масштабних фальсифікацій, які вони використовували у 2004 році: різноманітні «каруселі», масові вкидання виборчих бюлетенів, підкуп та залякування виборців.

Кабінет Міністрів України, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко та правоохоронні органи є останнім бастіоном на шляху до повної фальсифікації і спотворення вибору українських громадян. Генпрокуратура, СБУ уже давно обслуговують інтереси ПР.

Саме тому Партія регіонів уже наступного вівторка буде ініціювати питання про відставку Юрія Луценка у сесійній залі Верховної Ради.

Зараз ПР проводять активну роботу серед народних депутатів з пошуку голосів. З огляду на те, що у них немає 226 народних депутатів, які б підтримали їхню ініціативу, регіонали значно підвищили ставку за «голос» народного депутата, який би підтримав відставку Ю.Луценка, до 150 тисяч доларів.

Фракція БЮТ у Верховній Раді України заявляє: голосів за відставку Юрія Луценка у Верховній Раді немає і не може бути. Спроба Партії регіонів провести генеральну репетицію масштабних фальсифікацій у стінах Верховної Ради зазнає повного краху.

http://www.byut.com.ua/news/476.html
Юрий Золотаренко Неділя, 10:45, 13/12
В 2004 у ПР было всё и фальсификация не прошла.Сейчас властных ресурсов у них меньше,но за них президент.Кучма хотел уйти поскорее,а Ющенко будет идти ва-банк и это куда опаснее Кучмы.
Katrine Winter Неділя, 19:56, 13/12
Ющенко з'їхав з глузду остаточно, співпраця з Януковичем заведе його у небуття!
Wistas Tudas Неділя, 20:11, 13/12
Луценку потрібно було взагалі плюнути в морду Ющенку за такі висловлювання, бо вустами Ющенка на тому фальш-засіданні говорила партія(проти)регіонів!
Юрий Золотаренко Понеділок, 22:48, 14/12
+)
Аноним П'ятниця, 17:14, 22/01
идите все к себе на родину- в Израиль.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами